امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۱:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115840
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری ایتارتاس، ناوگان دریایی کاسپین روسیه، گارد دریایی داغستان و کشتی

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری ایتارتاس، ناوگان دریایی کاسپین روسیه، گارد دریایی داغستان و کشتی موشک‌انداز گارد سویاسک، امروز چهارشنبه در راستای انجام مأموریت خود بندر ماخاچکالا (Makhachkala) را ترک کردند.

بنابر اعلام دفتر مطبوعاتی منطقه نظامی جنوب روسیه، کشتی‌های روسی قرار است از بنادر آذربایجان، ایران و قزاقستان بازدید کنند. این ناوگان با نیروهای دریایی قزاقستان رزمایشی مشترک را برگزار خواهد کرد.

این ناوگان در جریان مأموریت 20 روزه خود که با هدف توسعه و تقویت همکاری‌ بین‌المللی میان کشورهای حاشیه خزر صورت می‌گیرد، قصد دارند از بنادر آذربایجان، ایران و قزاقستان بازدیدهای دوستانه‌ای داشته باشند.

بازدید ناوگان دریایی روسیه از بنادر ایران، آذربایجان و قزاقستان در حالی صورت می‌گیرد که سال گذشته نیز گروهی از ناوهای نیروهای دریای ایران در بندر آستاراخان در روسیه که پایگاه دریایی ناوگان دریایی کاسپین روسیه در آن واقع است، بازدید کرده و در آن پهلو گرفتند.
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار