امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11585
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۹
تعداد بازدید: 147
به گزارش فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی «جروزالم‌پست»، «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا روز چهارشنبه اعلام کرد که بر این باور است حزب وی موسوم به ...

به گزارش فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی «جروزالم‌پست»، «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا روز چهارشنبه اعلام کرد که بر این باور است حزب وی موسوم به دموکرات‌ها که اکثریت سنا را در  دست دارند در انتخابات میاندوره‌ای کنگره که قرار است در سال 2014 برگزار شود، می‌تواند بار دیگر کنترل مجلس نمایندگان آمریکا را از جمهوری خواهان بازپس گیرد.

وی تصریح کرد، گرچه این اقدام یک فرایند دشوار خواهد بود اما غیرممکن نیست و دموکرات‌ها می‌توانند، قدرت را از جمهوری‌خواهان در مجلس نمایندگان آمریکا پس بگیرند.

دموکرات در اولین انتخابت میان‌دوره‌ای آمریکا که بعد از کمپین انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا که «باراک اوباما» در آن پیروز شد، برگزار شد، کرسی‌های مجلس نمایندگان آمریکا را از دست دادند و جمهوری‌خواهان کنترل مجلس نمایندگان را برعهده گرفتند.

تحلیلگران سیاسی بر این باورند که دموکرات‌ها همچنان نخواهند توانست اکثریت کرسی‌های مجلس نمایندگان آمریکا را در انتخابات میاندوره‌ای سال 2014 به دست آوردند اما اوباما که در مراسم جمع‌آوری کمک‌ برای کمپین انتخابات میاندوره‌ای کنگره به شیکاگو، زادگاه خود سفر کرده اعلام کرد که بر این باور است که دموکرات‌ها پیروز خواهند بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها