امروز : چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۰۱:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115861
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از المنار، حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌ای با اشاره به اینکه روش حکومت بحرین ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از المنار، حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌ای با اشاره به اینکه روش حکومت بحرین منجر به مشکلات در این کشور می‌شود، تاکید کرد که منامه باید به صدای نمایندگان ملت گوش دهد.

حزب الله با بیان اینکه روش امنیتی که رژیم منامه برای حل مشکلات سیاسی در پیش گرفته اوضاع را پیچیده‌تر و شرایط را بحرانی‌تر می‌کند، تصریح می‌کند که دولت بحرین گوش خود را بر روی مطالبات به حق مردم و خواست‌های قانونی و مسالمت آمیز ملت بحرین بسته است.

حزب الله این بیانیه را در پاسخ به اظهارات وزیر اطلاع رسانی بحرین منتشر کرده و در آن تاکید کرده که رژیم بحرین سال‌هاست سیاستی دوگانه و مبتنی بر اتهام زدن به جنبش مردمی و مسالمت آمیز مردمی را در پیش گرفت.
مقاومت اسلامی لبنان در ادامه با بیان اینکه دولت منامه با متهم کردن اعتراضات مردمی به تروریسم و تبعیت از خارج درحال گمراه کردن افکار عمومی است، از مسئولین بحرینی خواسته به جای فرار به جلو با اتهام افکنی به صدای رهبران و نمایندگان مردم گوش فرادهد و به آن پاسخ گوید تا بحران در این کشور حل شود.
حزب الله با اشاره به اینکه اقدام دولت بحرین در دادن تابعیت به افراد غیربحرینی برای تغییر هویت واقعی مردم این کشور تصریح کرد که آنکه مردم بحرین مطالبه می‌کنند در راستای منافع تمام کشور با تمام تفاوت بوده و آنها خواهان رسیدن به عدالت و امنیت هستند. 
 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها