امروز : جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 20
۰۸:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115886
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اتحادیۀ بین‌المللی امت واحده» اعلام کرد: اکبر عبدی از هنرمندان برجستۀ سینما و تلویزیون نیز به «پوشش

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اتحادیۀ بین‌المللی امت واحده» اعلام کرد: اکبر عبدی از هنرمندان برجستۀ سینما و تلویزیون نیز به «پوشش شکوفه‌های زیتون» پیوست.

بنابر این گزارش، هدف از این پویش که از روز یکشنبه آغاز شده است، حمایت معنوی و مالی اقشار مختلف مردم از ایتام جنگ اخیر غزه (جنگ 51روزه) است.

پیش‌ از این «ابراهیم حاتمی‌کیا»، «بهروز افخمی»، «ابوالقاسم طالبی»، «احمد نجفی»، «نادر طالب‌زاده» و «هادی مقدم‌دوست» از اهالی سینمای ایران و «رضا برجی»، «سیدسلیم غفوری» و «محسن برمهانی» از مستندسازان ایرانی، از این پویش حمایت کرده‌اند.

همچنین نویسندگان و شاعرانی مانند «حبیب احمدزاده»، «محمدحسین جعفریان»، «ناصر فیض»، «علیرضا قزوه» و «محسن مؤمنی‌شریف» و ورزشکارانی از جمله «هادی ساعی»، «محمدرضا طالقانی» و «آرش میراسماعیلی» به این پویش پیوسته‌اند.

گلریزان حمایت از ایتام غزه نیز با حضور هنرمندان، ورزشکاران، دانشگاهیان و اصحاب رسانه، دوشنبه چهاردهم مهر در مجموعۀ فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) برگزار می‌شود.

این گلریزان به‌منظور کمک به ایتام شهدای غزه که والدین خود را در جنگ 51روزه ازدست داده‌اند، برگزار می‌شود و مبالغ دریافتی آن به همراه کمک‌های مردمی که در طول جنگ ازطریق درگاه اینترنتی امت واحده جمع‌آوری شده است، به‌صورت مرحله‌ای (ماهانه) به غزه انتقال می‌یابد.

سی کودک زیر ده سال که حداقل یکی از والدین خود را در جنگ اخیر غزه ازدست داده‌اند، نخستین بخش از کمک‌های مردمی ایران را در هفتۀ جاری و در قالب یک همایش در نوار غزه تحویل می‌گیرند.

ارسال بسته‌های حمایتی از این کودکان و خانواده‌هایشان، با مشارکت مؤسسات خیریۀ داخل نوار غزه، به‌صورت ماهانه ادامه خواهد یافت و برای این منظور، درگاه پرداخت اینترنتی اتحادیۀ امت واحده به نشانی اینترنتی «http://unified-ummah.org/payment-qods.php»، از زمان جنگ 51روزه، به جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای توزیع میان ایتام شهدای فلسطینی اختصاص یافته است.

شماره حساب قرض‌الحسنۀ 202655270 بانک تجارت شعبۀ شریعتی‌ـ‌بهارشیراز، به نام «مجمع جوانان امت واحده» و شماره شبای این حساب (IR450180000000000202655270) نیز برای واریز کمک‌های مردمی به‌منظور سرپرستی ایتام شهدای غزه اعلام شده است.

انتهای پیام/س

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها