امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۲۱:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11589
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۲
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، سیدکاظم موسوی ‌در جمع فرماندهان انتظامی استان گلستان اظهار داشت: در مدت یک‎سال گذشته ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، سیدکاظم موسوی ‌در جمع فرماندهان انتظامی استان گلستان اظهار داشت: در مدت یک‎سال گذشته در سطح استان 118 هزار مورد تخلف رانندگی ثبت شد که رقم قابل توجهی بوده است.

وی با بیان اینکه کنترل ترافیک از طریق دوربین‎های ثبت تخلف بسیار موثر بوده است، تصریح کرد: در محور ناهارخوران به دلیل تردد فراوان، دوربین سیار نصب شده است و در تمام شهرستان‎ها به ویژه در مرکز استان دوربین‎های کنترل سرعت و ثبت تخلفات فعال هستند.

برای کنترل نامحسوس به شدت مصمم هستیم

جانشین رئیس پلیس گلستان با تاکید بر اینکه برای کنترل نامحسوس به شدت مصمم هستیم، متذکر شد: تمام تلاش‎مان این است که کنترل‎ها را به سمت نامحسوس هدایت کنیم و معتقدیم رانندگان نباید فقط با دیدن پلیس مجاب به اعمال مقررات شوند، همه باید به این فرهنگ برسند که برای اجرای قانون نباید همیشه کنترل محسوس وجود داشته باشد.

موسوی با تاکید بر اینکه اعمال قانون رانندگی را با شدت بیشتری در سطح استان پیگیری خواهیم کرد، ابراز داشت: به نظر می‎رسد با اعمال قانون سطح تصادفات سنگین در استان روند نزولی به خود گرفته است.

وی با بیان اینکه دوربین‎های ثبت تخلف از دقت بالایی برخوردار هستند، متذکر شد: هیچ ابهامی در این راستا وجود ندارد چنانچه ثبت تخلف رانندگی از طریق دوربین‎ها ثبت و به درب منازل صاحبان پلاک ماشین‎ ارسال می‎شود.

رانندگان می‎توانند نسبت به جرایم اعمال شده اعتراض کنند

جانشین رئیس پلیس گلستان افزود: اگر کسی نسبت به اعمال قانونی که در برگ جریمه داده می‎شود معترض است می‎تواند نسبت به آن اعتراض کند.

موسوی با بیان اینکه مراجعه به دفاتر پلیس+10 قدم اولیه معترضان برای جرایم رانندگی است، اذعان کرد: مراجعه‎کنندگان با ارائه مشخصات خودرو و سایر اطلاعات می‎توانند نسبت به خواسته خود اقدام و در کمتر از یک روز پاسخ خود را دریافت کنند.

وی بیان داشت: اگر افرادی نسبت به پاسخ اعلام شده قانع نشوند می‎توانند اعتراض خود را به قسمت اجرائیات اعلام و اعتراض خود را به همراه مستندات ارائه کنند، سپس قاضی ویژه درخواست آنان را بررسی و در این راستا اظهارنظر می‎کند که این رای قطعی خواهد بود.

تقویت اطلاع‎رسانی در کاهش تصادفات موثر است

جانشین رئیس پلیس گلستان با اشاره به اینکه مردم در حوزه فرهنگ‌سازی ارتباط خوبی با پلیس برقرار کردند، اذعان کرد: فرهنگ‌سازی و اطلاع‎رسانی اگر تقویت شود یقینا در کاهش تصادفات بسیار موثر خواهد بود.

موسوی با بیان اینکه سالانه بیش از یک میلیون به تعداد خودورها افزوده می‎شود، یادآور شد: در جامعه انسانی نیز مرتبا گواهینامه رانندگی صادر می‎شود و خوشبختانه کاهش تصادفات منجر به فوت را نسبت به گذشته شاهدیم که بخش قابل توجهی از آن به خاطر فرهنگسازی است.
انتهای پیام/83001/ش30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها