امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۳:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11590
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۲
تعداد بازدید: 155
رحیم سروری امروز در گفت‏و‏گو با خبرنگار فارس در زنجان از پیشرفت 98 درصدی بیمارستان ایجرود خبر دارد و اظهار داشت: این پروژه از طرح‏های مهر ماندگار ...

رحیم سروری امروز در گفت‏و‏گو با خبرنگار فارس در زنجان از پیشرفت 98 درصدی بیمارستان ایجرود خبر دارد و اظهار داشت: این پروژه از طرح‏های مهر ماندگار کشور در استان زنجان است.

وی به وضعیت پروژه بیمارستان ایجرود اشاره کرد و افزود: این بیمارستان 32 تختخوابی است و برای برطرف کردن نیازهای درمانی مردم شهرستان ایجرود ساخته می‏شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه این پروژه پیشرفت فیزیکی مناسبی داشته است، یادآور شد: برای اتمام این پروژه همه تلاش‏های لازم انجام می‏شود.

وی این پروژه را دارای دو بعد فیزیکی و تجهیزی دانست و تاکید کرد: عملیات فیزیکی این پروژه در اختیار اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان است.

سروری تجهیز بیمارستان ایجرود را از وظایف دانشگاه علوم پزشکی عنوان کرد و گفت: در صورتی که این پروژه به لحاظ فیزیکی به اتمام برسد نسبت به تجهیز آن اقدام می‏شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه باید نسبت به اتمام عملیات فیزیکی پروژه تلاش کرد، افزود: اعلام زمان قطعی بهره‏برداری پروژه منوط به اتمام عملیات اجرایی است.

وی از در پاسخ به نواقصات موجود در بیمارستان ایجرود، خاطر نشان کرد: در حال حاضر راه‌اندازی آسانسور و احداث رمپ در بخش اجرایی خود بیمارستان باقی مانده است.

سروری اتمام محوطه‏سازی این پروژه را یادآور شد و گفت: بعد از اتمام عملیات اجرایی خود بیمارستان نسبت به طراحی و اجرای محوطه بیمارستان اقدام می‏شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان در مورد اعتبارات تخصیصی و هزینه شده در بیمارستان ایجرد یادآور شد: اعتبار مورد نیاز برای احداث و راه‌اندازی بیمارستان ایجرود 51 میلیارد و 700 میلیون ریال اعتبار برآورد شده است.

وی با بیان اینکه برای ساخت این پروژه تاکنون 46 میلیارد و 100 میلیون ریال هزینه شده است، یادآور شد: باید نسبت به تسریع عملیات اجرایی پروژه تلاش کرد.
انتهای پیام/73007/ک20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها