امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115901
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دکتر عزیزخانی در خصوص جنایتهای اسرائیل در روز سوم این کنفرانس عنوان کرد: صهیونیسم ها اظهارداشتند که غذا ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دکتر عزیزخانی در خصوص جنایتهای اسرائیل در روز سوم این کنفرانس عنوان کرد: صهیونیسم ها اظهارداشتند که غذا و آب تمام اقوام را آلوده و فاسد خواهیم کرد به گونه ای که مردم به بیماری های لاعلاج دچار شوند .طبیعی است از این طریق به داروهای ما محتاج شوند و زیر چتر ما قرار گیرند.
 
در حورزه کشاورزی جهت نگهداری یکصد میلیون بذر یک انبار تهیه کرده‌اند و روی این بذرها به لحاظ ژنتیکی دی ان ای آنها را تخریب کرده  تا بیماری زا شوند و آنها را برای  کشورهای جهان سوم می فرستند تا منجر به بیماری آنها شوند. این بذرها با وجود درشت بودن ارزش غذایی نداشته و تنها تولید بیماری می‌کنند .
 
وی عنوان کرد: موادهای نگهدارنده در نوشابه ها و موادهای قرمز رنگ در شکلات ها باعث اختلالات روانی در انسانها میشود و همچینین با ترویج فست فودها ذائقه مردم را تغییر داده و آنها را از غذاهای سالم دور میکنند.
 
دکتر عزیزخانی تشریح کرد: طب‌های بومی و سنتی مصرف آب را 8 لیوان می دانند اما اسرائیلی ها آن را 20 لیوان اعلام کرده‌اند تا منجر به بروز سرطان در مردم شوند چون بیش از حد مصرف از آب که بدن به آن احتیاج ندارد در بدن انسان تولید سرطان می کند و با چرب کردن کبد 10 سال از عمر انسانهای کاهش می‌دهد.
 
وی افزود: داروهایی که اسرائیلی ها به کشورهای جهان سوم می فرستند تماما تاریخ گذشته‌اند و این خود باعث بروز بیماری در انسانها می شود. علاوه بر این ها با فرستادن داروهایی آنها را بر روی مردم کشور آفریقا تست میکنند تا به قابلیت‌های دارویی آنها پی ببرند و واکسن های آنفولانزای خوکی که وارد کشورها شد منجر به کم خونی و بیماریهای خونی در انسانها شد. و همچنین واکسن هپاتیت بی که آن را هم سرطان زا اعلام کردند.
 
اسرائیلیها پا را فراتر گذاشته و با وارد کردن سرب در مواد آرایشی منجر به بروز بیماری هایی در مردم شده اند و همچنین کلرهای وارد شده در آبهای آشامیدنی انسان مانع از جذب کلسیم و آهن در بدن آنها شده‌اند و اعلام کردن که مردم نباید آب سالم بنوشند.
 
این سخنران تصریح کرد: لقاح های مصنوعی که منجر به افزایش انسانهایی فاقد عاطفه می شود و باعث عقیم شدن انسانها و کمی جمعیت در کشورها شده اند . همچنین مصرف بی‌رویه آنتی بیوتیک برای افراد زیر 10 سال که بیش از یک ماه از دارو استفاده کنند منجر به تخریب سلولهای جنسی شده و توان باروری را در انها کاهش می دهد.
 
در ادامه این کنفرانس دکتر کوین در خصوص لابی های اسرائیلی در آمریکا و کانادا گفت : امروزه یهودیان آمریکایی افزایش یافته و فعالیتهای سیاسی می کنند و قدرت و اعمال نفوذ بسیاری بر روی افراد آن کشور دارند .
 
در خصوص اتفاق 11 سپتامبر به هیچ یک از مردم اجازه صحبت نمی‌دهند چون می خواهند در ذهنها اسطوره باقی بمانند.
 
منتظمی در ادامه در خصوص فردی بنام «دیودنه» که یک کمدین فرانسوی است گفت: که با ایجاد یک سمبل همچون نشان دادن یک دست نسبت خودشان را به اسرائیلیها ابراز می‌کند و امروزه این حرکت فراگیر شده و تمامی کشورها از این سمبل جهت نشان دادن نسبتشان استفاده می کنند وهمین امر باعث شده تا این کمدین دادگاهی شود و نتواند در این کنفرانس شرکت کند.
 
ماریال پومیر یکی دیگر از سخنرانان بود که در ادامه گفت: امروزه یهودیان که تعداد خود را افزایش داده اند و قصد تصرف کشورهای آمریکایی و خاورمیانه را دارد و با اختلافاتی بین مردم به اهداف خود دست یابند.
 
وی افزود: رسانه و مطبوعات را از آرمانهای خود دور می کند و با ایجا د سانسورهای بیش از حدشان مانع از  انتشار واقعیت‌ها و به تصویر کشیدن آنها برایم در کشورشان می شود. همچنین قوانین اسلام هراسانه را ترویج می دهد و چهره‌هایی اسلامی را تخریب می کند. تا همیشه خودشان در کشورها قالب باشد حال ما باید به افشاگری دست بزنیم و پرده ای از چهره پلیدشان برداریم.
 
وی در پایان عنوان کرد: در فرانسه افراد بسیاری مسلمان هستند و از پایگاه های معنوی و قوی برخورداند. و هر گونه تحریک را با خونسردی جواب می دهند اما یهودیان تلاش می کنند تا محیط را مورد اتفاقا قرار دهند و باعث خرابی چهره اسلامی در دیگر کشورها شوند. ما باید با شیوه‌های مختلف با آنها مقابله کنیم تا با این بحرانها مبارزه کنیم.
 
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها