امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۷:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115910
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وزارت فرهنگ مصر از انتخاب عربستان سعودی به عنوان مهمان ویژه نمایشگاه بین‌المللی ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وزارت فرهنگ مصر از انتخاب عربستان سعودی به عنوان مهمان ویژه نمایشگاه بین‌المللی کتاب قاهره خبر داده بود و جابر عصفور وزیر فرهنگ مصر با پیشنهاد برگزارکنندگان چهل‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب قاهره موافقت کرده است؛ نمایشگاهی که 28 ژانویه 2015 آغاز و تا 12 فوریه ادامه خواهد داشت.

احمد مجاهد رئیس نمایشگاه کتاب قاهره می‌گوید علت انتخاب عربستان سعودی برای تقویت جریان فرهنگی نمایشگاه است و به‌ویژه که این کشور هر ساله غرفه بزرگی از نمایشگاه را از آن خود می‌کند.

وی همچنین از دعوت از کشورهای مختلف برای حضور در این نمایشگاه خبر داده و گفته است: بروشور حضور در نمایشگاه کتاب قاهره در نمایشگاه کتاب فرانکفورت عرضه خواهد شد.

بنابر این گزارش، اگرچه رئیس نمایشگاه کتاب قاهره اسمی از کشورهایی که دعوت نکرده اما در این به نظر می‌رسد حضور ایران در این نمایشگاه برای دو کشور غنیمت است.

امیر مسعود شهرام نیا مدیر عامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی امروز در حاشیه نشست خبری نمایشگاه کتاب فرانکفورت پیرامون حضور ایران در نمایشگاه کتاب قاهره ابراز داشت: مسئولین این نمایشگاه به درخواست‌های مکرر ما پاسخ ندادند، از سویی سازمان فرهنگ و ارتباطات هم اعلام کرد احتمال صدور روادید غیر ممکن است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها