امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۳:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115914
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمود گبرلو تهیه کننده و مجری برنامه تلویزیونی «هفت» از پوشش اختصاصی جشنواره بین المللی فیلم کودک و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمود گبرلو تهیه کننده و مجری برنامه تلویزیونی «هفت» از پوشش اختصاصی جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در این برنامه خبر داد و گفت: نیمه دوم سال شاهد برگزاری جشنواره های متعددی هستیم. بعد از سپری کردن هفته دفاع مقدس و برگزاری جشنواره مقاومت که در برنامه هفت نیز به طور ویژه به آن پرداخته شد و هر شب گفت و گو با فیلمسازان این عرصه را در دستور کارمان داشتیم از آخر هفته به طور ویژه بیست و هشتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان در هفت پوشش داده می شود.

وی افزود: این برنامه به طور ویژه آثار این دوره از جشنواره را بررسی کرده و از اصفهان به طور زنده روی انتن می رود. در این ویژه برنامه ها همچنین فیلمسازان حوزه کودک و نوجوان و دست اندرکاران فیلمهای شرکت کرده نیز مهمان هفت هستند و درباره آثار صحبت می کنند.

«هفت» کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیماست که هر شب جمعه ها حدود ساعت 23 روی آنتن می رود. این برنامه در بازه های برگزاری جشنواره های داخلی یا بین المللی فیلم به طور ویژه این رویدادهای فرهنگی را پوشش می‌دهد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها