امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۶:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115928
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 45
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کمپین ۶ کارگردان ایرانی که این روزها تحت عنوان «نه به عدم توافق هسته‌ای» مطرح شده است، ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کمپین ۶ کارگردان ایرانی که این روزها تحت عنوان «نه به عدم توافق هسته‌ای» مطرح شده است، فضای مناسبی برای برخی رسانه‌های غربی فراهم آورده تا مدعی نگرانی ایرانیان از ادامه تحریم‌های یک‌جانبه غرب شوند. یکی از این رسانه‌های غربی، طبق معمول بی‌بی‌سی است.
بنابراین گزارش، بی‌بی‌سی در این گزارش ضمن نام بردن از کارگردان‌های ایرانی مزبور، آنها را کسانی دانسته که عموما فیلم‌هایشان در ایران مجوز پخش نمی‌گیرند اما جایزه‌های معتبر بین‌المللی دریافت می‌کنند.
به نوشته بی‌بی‌سی، «خبرنگار ما می‌گوید که این کمپین – که به نظر می‌رسد مورد حمایت وزارت خارجه ایران است – انعکاس‌دهنده «بی‌قراری رو به رشد» در میان بسیاری از ایرانی‌هاست که می‌ترسند تحریم‌های گزنده بین‌المللی ادامه یافته و حتی در صورت عدم حصول توافق تا 24 نوامبر، تشدید شوند.»
گزارش بی‌بی‌سی در حالی منتشر می‌شود که وزارت امور خارجه دولت یازدهم روز گذشته از این کمپین تمجید به عمل آورد.
مذاکرات هسته‌ای بین ایران و 1+5 همچنان در حال ادامه است و آخرین دور آن در نیویورک برگزار شد. این که چه توافقاتی در نیویورک حاصل شده، به اطلاع افکار عمومی نرسیده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها