امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۷:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115935
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۱۲
تعداد بازدید: 392
مسئله ی مهدویت و موعودگرایی تنها مختص به دین مبین اسلام نیست، چه در آیین عیسی(ع) ، چه در آیین موسی(ع) و چه در دیگر ادیان آسمانی این عقیده وجود دارد ...

مسئله ی مهدویت و موعودگرایی تنها مختص به دین مبین اسلام نیست، چه در آیین عیسی(ع) ، چه در آیین موسی(ع) و چه در دیگر ادیان آسمانی این عقیده وجود دارد که منجی جهان روزی ظهور خواهد کرد و دنیا از که پر از ظلم و بی عدالتی شده نجات خواهد داد.

همین موضوع باعث شده عده ای از آن به نفع منافع و مقاصد سیاسی خود سوء استفاده کنند و قصد به راه انداختن سناریویی دروغین را در سر بپرورانند چنانچه اکثر محققان و پژوهشگران حوزه ی مهدویت و آخرالزمان از جمله استاد شفیعی سروستانی بر این نکته تاکید دارند که احتمال وقوع ظهور مسیح دروغین و نیز مهدی دروغین بسیار است.

شاید بتوان خبرهایی همچون احتمال زنده بودن مایکل جکسون و اسامه بن لادن و صدام حسین را در همین چارچوب تحلیل کرد.

انجیل از جمله منابعی ست که بسیار مورد استناد و سوء استفاده ی صهیونیست های آرماگدونیست قرار میگیرد و آنان را در جهت بسط آموزه های خرافی آرماگدون یاری می دهد . غافل از آن که در همین کتاب پرده از سناریوی مسیح دروغین برداشته شده است!

… عیسی در جواب ایشان گفت : زنهار کسی شما را گمراه نکند ز آن رو که بسا به نام من آمده و خواهند گفت که من عیسی هستم و بسیاری را گمراه خواهند کرد و جنگ ها و اخبار جنگ ها را خواهید شنید. زنهار مضطرب مشوید ، زیرا که وقوع این همه لازم است لیکن انتها هنوز نیست ، زیرا قومی با قومی و مملکتی با مملکتی تفاوت خواهد نمود و قحطی ها و وباها و زلزله ها در جای ها پدید آید….و فورا پس از مصیبت آن ایام ، آفتاب تاریک گردد و ماه نور خود را ندهد و ستارگان از آسمان فروریزند و قوت افلاک متزلزل گردد. آن گاه علامت پسر انسان در آسمان پدید گردد و در آن وقت جمیع طوایف سینه زنی کنند و پسر انسان را ببینند که بر ابرهای آسمان با قوت و جلال عظیم آید. (کتاب مقدس ، انجیل متی ص ۴۱ باب ۲۴)

ظهور مسیح دروغین و وقوع جنگ ها و گمراهی مردم جهان ، قحطی و وبا و زلزله ، خسوف و کسوف غیر طبیعی و سرانجام ظهور پسر انسان هنگامی که اکثریت مردم جهان سینه زنی میکنند از جمله پیام های صریح و مستقیم متن بالاست.

این مطلب که از انجیل اقتباس شده به خوبی بیان می کند که قبل از ظهور پسر انسان باید منتظر ظهور مسیح دروغین یا همان دجال باشید و آگاه باشید که پسر انسان هنگام سینه زنی جمیع طوایف جهان ظهور می کند و این نیز خود تاییدی ست بر روایات اسلامی شیعیان که عاشورا را روز قیام قائم آل محمد(ص) می داند.

برای مثال به روایات زیر توجه کنید :

امام محمد باقر (ع) می فرماید : گویا حضرت قائم (عج) را می بینم که روز عاشورا ، روز شنبه ، بین رکن و مقام ایستاده و جبرئیل پیش روی او ندا می کند: بیعت برای خداست. پس زمین را پر از عدل می کند، همان گونه که پر از ظلم و جور شده بود. (غیبه طوسی ، صفحه ۲۷۴ / کشف الغمه ، جلد ۳ ، صفحه ۲۵۲ / بحارالانوار ، جلد ۵۲ صفحه ۲۹۰)

امام جعفر صادق (ع) می فرماید : قائم (عج) ( درود خدا بر او باد ) در شب بیست و سوم ماه رمضان، به نام (شریفش) ندا می شود و در روز عاشورا، روزی که حسین بی علی (ع) در آن کشته شد، قیام خواهد کرد. (غیبه طوسی ، صفحه ۲۷۴ / بحارالانوار ، جلد ۵۲ صفحه ۲۹۰)

شاید عجیب باشد که یک عده بخواهند ظهوری دروغین را برای مردم جهان به نمایش بگذارند اما رصد تکاپوی صهیونیست ها که در راستای پروژه آرماگدون صورت می گیرد به خوبی نشان می دهد که برپایی نظم نوین جهانی و تشکیل حکومت جهانی صهیونیستی از اهداف اصلی و مهم حاکمان آرماگدونیست جهان است.

 

 

برچسب ها:
آخرین اخبار