امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115953
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۱۲
تعداد بازدید: 26
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان اصفهان اظهار کرد: ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان اصفهان اظهار کرد: سیاست‌های دولت یازدهم سیاست‌های روشن و مشخصی است.

وی بیان کرد: دولت یازدهم بنا دارد که نظام، انقلاب و کشور ایران را به جایگاه شایسته خودش برساند و کشور مسیر تعالی خود را با قوت ادامه بدهد.

وزیر دادگستری تصریح کرد: عزم جدی دولت را در این راستا شاهد هستیم و دولتمردان می‌کوشند که با نگاه کارشناسی، تخصصی و پیش‌زمینه‌های علمی و مطالعاتی مسیر خدمت را بپیمایند و امور را به سرانجام برسانند.

وی تاکید کرد: حرف اصلی دولت یازدهم این است که باید در انجام امور به سه نکته حسن ظن، همگرایی و نگاه کارشناسانه توجه کرد.

پورمحمدی افزود: ایران کشور بزرگی است که آرمان‌های بزرگ و رسالت‌های خطیری دارد و مشکلات و مسائل متعددی پیرامون این کشور چه در داخل و چه از خارج آن را فرا گرفته است. بر این اساس با مدیریت سنتی و روش‌های سنتی دیگر نمی‌شود امور را اداره کرد و امروز برای رسیدن به نتیجه مطلوب راهی جز کار کارشناسانه نیست.

وی عنوان کرد: اقتضای شرایط امروز این است که راه‌های رفته نافرجام کم‌حاصل یا بی‌حاصل را تکرار نکنیم و بر اساس تدبیر و عقلانیت گام برداریم.

وی اذعان کرد: سطح مدیریتی مدیران ما در کشور سطح قابل قبولی است و این خود بالاترین سرمایه است که می‌شود با آن بهترین خدمات را از منظر مدیریتی به مردم ارائه داد.

وی در ادامه با اشاره به سیاست‌ها و اصول اصلی دولت یازدهم در طول 14 ماه گذشته گفت: پس از اصل توجه بر کار کارشناسی و علمی قبل از انجام هرگونه کار و خدمتی اصل دوم این دولت همگرایی و هماهنگی همگانی است.

وزیر دادگستری تاکید کرد: همگرایی و هماهنگی اصولی است که دولت یازدهم مکررا و موکدا بر آن تاکید می‌کند چرا که این کشور در گذشته از واگرایی ضربه‌های بزرگی خورده است.

وی در ادامه متذکر شد: حسن ظن و اعتماد از لوازم مدیریت یک کشور بزرگ چون ایران است که آرمان‌های بزرگ و رسالت خطیر دارد.

وی بیان کرد: باور ما این است که اگر بخواهیم مسیر صحیح را بپیماییم باید بر این اصول و سیاست‌ها اصرار بورزیم.

پورمحمدی تصریح کرد: نباید از زاویه رقابت دولت را به تیغ نقد بکشانیم، دستاوردهای دولت یازدهم قابل توجه است، تحمل و بردباری از اصول رفتاری این دولت است.

وی توضیح داد: طرح سلامت از دستاوردهای بزرگی است که دولت یازدهم موفق به انجام آن شده است، تورم فقط با نگاه کارشناسی، صبوری و نظم صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: نگاه ارزشمدارانه دولت یازدهم و پایبندی بر اصول ذکر شده موجب نائل شدن به دستاوردهای مهم یادآور شده بوده است.

وزیر دادگستری اظهار کرد: از جمله حرف‌ها و سیاست‌های اصلی دولت یازدهم این است که نظام جمهوری اسلامی ایران را با یک زبان خوب، شفاف و مقبول باید در جهان معرفی کنیم.

وی تاکید کرد: خالی کردن صحنه اشتباه محض است چرا که حق را باید گرفت ولی گرفتن عقل ملزوماتی دارد، منطق عقلانی و اسلامی این نکته را به ما گوشزد می‌کند.

پورمحمدی در پایان خاطرنشان کرد: دولت یازدهم بر نظم اداری و مبارزه با فساد تاکید جدی دارد.‌‌
انتهای پیام/‌63030/ش40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها