امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۸:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115955
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۱۲
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، «میگل رودریگرز توررس» وزیر کشور ونزوئلا اعلام کرد که شب گذشته «روبرت سررا» نماینده حزب متحد ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، «میگل رودریگرز توررس» وزیر کشور ونزوئلا اعلام کرد که شب گذشته «روبرت سررا» نماینده حزب متحد سوسیالیست این کشور به طرز مشکوکی در ناحیه «لا پاستورا» واقع در «کاراکاس» پایتخت ونزوئلا به قتل رسیده است.

خبرگزاری «کورئو دل اورینوکو» در این خصوص نوشت: «توررس» در این رابطه افزود که تا‌کنون جزئیات این حادثه گزارش نشده و دولت، گروهی تحقیقاتی را برای بررسی و شناسایی عاملان به کار گرفته است.

وی همچنین از تمامی مردم کشور و شبه نظامیان این حزب درخواست کرد که خونسردی خود را در رابطه با این اقدام تروریستی حفظ کرده و نهایت همکاری را با مسئولان برای یافتن حقیقت داشته باشند.

«لوئیسا اورتگا دیاز» دادستان کل ونزوئلا از طریق صفحه شخصی خود در سایت توئیتر اعلام کرد که «خوآن کارلوس تابارس» و « خوآنا پنیا» مسئولان این پرونده خواهند بود.

«روبرت سررا» وکیل 27 ساله ونزوئلایی فارغ التحصیل دانشگاه کاتولیک «آندرس بلو» بود که کارشناسی ارشد خود را نیز در رشته جرم‌شناسی کسب کرده بود.

وی از جوان ترین اعضای حزب متحد سوسیالیست ونزوئلا به شمار می‌رفت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها