امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۶:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11597
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۲
تعداد بازدید: 127
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان بهروز آقاجانلو در جلسه ستاد امنیت عمومی و صیانت از حقوق شهروندی استان زنجان عملکرد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان بهروز آقاجانلو در جلسه ستاد امنیت عمومی و صیانت از حقوق شهروندی استان زنجان عملکرد نیروی انتظامی را در این دو حوزه، درون سازمانی و برون سازمانی دانست و اظهار داشت: رعایت موارد مربوط به حوزه حجاب و عفاف درون سازمانی مسئول ویژه خود را در نیروی انتظامی دارد.

وی افزود: اقدامات مربوط به رعایت حجاب و عفاف در بخش درون سازمانی در پلیس امنیت اخلاق انجام می‌شود.

رئیس بازرسی نیروی انتظامی استان زنجان اقدام اولیه پلیس در بخش برون سازمانی حجاب و عفاف را تاکید بر ارشاد اعلام کرد و گفت: تذکر لسانی یا همان امر به معروف از رایج ترین اقدام پلیس در این مورد است.

وی با اشاره به حضور پلیس در اماکن عمومی از جمله پارک‌ها تصریح کرد: پلیس 110 هم به هنگام نیاز و با تماس‌های مردمی در مواقع ضروری در اماکن مورد نیاز حضور می‌یابد.

آقاجانلو نظارت بر مظاهر بی‌اخلاقی را در جامعه مستمر برشمرد و اضافه کرد: این نظارت در اماکن برون شهری هم صورت می‌گیرد.

وی تاکید کرد: پلیس بر اماکن ارائه قلیان و یا هر مکانی که بد‌اخلاقی‌های ظاهری و پوششی در آنها دیده می‌شود نظارت می‌کند.

*جمع‌آوری بیش از 2 هزار تجهیزات ماهواره

رئیس بازرسی نیروی انتظامی استان زنجان از اقدام پلیس در جمع‌آوری تجهیزات دریافت ماهواره طی چند روز اخیر اشاره و ادامه داد: در این ایام 2 هزار و 846 دستگاه ماهواره جمع‌آوری شده است.

وی بر پاکسازی اماکن از تجهیزات دریافت ماهواره تاکید کرد و افزود: در این باره با نصاب‌ها هم برخورد می‌شود.

آقاجانلو تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی در بحث حجاب و عفاف وضعیت بسیار مطلوبی دارند و جز موارد اندک مواردی از بدحجابی در آنها مشاهده نمی‌شود.

وی بر لزوم دقت در اداره پارک بانوان توسط مسئولان تاکید کرد و گفت: اندک ساختمان‌های اطراف این پارک بر روی آن اشراف دارند که باید با درختکاری پوشش داده شود.

رئیس بازرسی نیروی انتظامی استان زنجان اجرای درست طرح حجاب و عفاف را نیازمند همکاری و هماهنگی سایر دستگاه‌های اجرایی دانست.
انتهای پیام/73004/ش30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها