امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۶:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 115991
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۳۵
تعداد بازدید: 100
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، هوشنگ خندان‌‌دل صبح امروز در حاشیه برگزاری مراسم چهارمین یادواره شهدای شهرداری‌های کشور در پاسخ ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، هوشنگ خندان‌‌دل صبح امروز در حاشیه برگزاری مراسم چهارمین یادواره شهدای شهرداری‌های کشور در پاسخ به خبرنگار فارس در ارتباط با اجرایی شدن مصوبات هیئت دولت در سفر اخیر به خراسان رضوی و اجرای پروژه‌های عمرانی در این استان اظهار کرد: پس از سفر هیئت دولت به خراسان رضوی و مصوبات سفر باید این نوید را بدهم که اجرایی شدن این مصوبات در مرحله تامین اعتبار قرار دارد و وزارت کشور به طور مشترک با وزرات راه و شهرسازی بودجه‌های این مصوبات را برای اجرایی شدن پیگیری می‌کنند.

وی افزود: در حوزه حمل و نقل نیز وزارت کشور و معاونت عمرانی توجه ویژه‌ای دارد و در پایتخت معنوی کشور که سالانه میزبان 25 میلیون زائر است، قطعا نگاه ما به این شهر ویژه‌تر خواهد بود.

معاون عمرانی وزیر کشور تصریح کرد: مذاکرات متعددی با وزارتخانه‌های مرتبط با ارگان‌های متبوع برگزار شده و پیشنهاد تامین 17 هزار دستگاه اتوبوس و 80 هزار تاکسی و 60 هزار دستگاه ون و کسری پروژه‌های قطار شهری در سراسر کشور داده شده است که در این میان به مشهد بعد از تهران به عنوان بزرگترین شهر نگاه ویژه‌ای شده است.

انتهای پیام/70005/غ30/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار