امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۸:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116005
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدعلی کوشکی‌زاده از فرماندهان و رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس بود که بیش از ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدعلی کوشکی‌زاده از فرماندهان و رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس بود که بیش از 29 ماه داوطلبانه در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل شرکت کرد و به افتخار جانبازی نیز نائل گشته بود.

وی خدمت صادقانه خود به جامعه تعلیم و تربیت را از تاریخ 31 شهریور 1365 آغاز کرد و در سمت‌های مختلف از جمله مدیر چندین آموزشگاه، کارشناس حراست، کارشناس امور شاهد و ایثارگران و 7 سال نیز به عنوان معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش بافق انجام وظیفه کرد.

مرحوم کوشکی‌زاده پس از 28 سال خدمت صادقانه و به دنبال عارضه بیماری در 31 شهریور ماه، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و در آستانه سال تحصیلی جدید در سن 49 سالگی به برادر و همرزمان شهیدش پیوست.

در پی درگذشت معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بافق، مدیرکل آموزش و پرورش یزد نیز در پیامی این مصیبت را به خانواده و فرهنگیان بافق تسلیت گفت.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها