امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۸:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116009
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان ساری، کاظم عباسیون صبح امروز در چهل و سومین کنگره میان‌دوره‌ای جامعه جراحان ایران در سالن ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان ساری، کاظم عباسیون صبح امروز در چهل و سومین کنگره میان‌دوره‌ای جامعه جراحان ایران در سالن مصباح مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص)، اظهار داشت: بعد از استان‌های اصفهان، تبریز، شیراز و مشهد، مازندران پنجمین استانی بود که شاخه جراحان را تشکیل داد.

وی با بیان اینکه خدمات ارزنده جامعه جراحان مازندران در تمام کشور ارائه شده است، افزود: این خدمات قابل تقدیر است.

عباسیون با اشاره به اینکه تعرفه‌های پزشکی باید عادلانه باشد، گفت: باید به دنبال تعرفه عادلانه باشیم که با رشد حقوقی سایر افراد همخوانی داشته باشد.

دبیر اجرایی جامعه جراحان ایران تصریح ‌کرد: کتاب تعرفه‌های پزشکی در سایر کشورها مورد استفاده قرار می‌گیرد و مشکلی ندارد و در کشور چون می‌خواهیم این کتاب را ایرانیزه کنیم، با مشکل مواجه هستیم.

این مسئول با بیان اینکه در طول 9 سال اخیر گویا عده‌ای با پزشکان مخالف بودند و اجازه نمی‌دادند حق و حقوق پزشکان رشد کند، گفت: امیدواریم دست‌اندرکاران امروز، اقدامی برای رفع این مشکل داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه دیه از دیگر مشکلاتی است که با آن مواجه هستیم، خاطرنشان‌ کرد: رشد دیه توازنی با رشد درآمدهای ما ندارد.

عباسیون با بیان اینکه عده‌ای از پزشکان با گرفتن زیرمیزی، باعث بدنامی دیگران می‌شوند، متذکر شد: امروز مسئله زیرمیزی گرفتن پزشکان مطرح است اما مگر همه پزشکان زیرمیزی دریافت می‌کنند.

وی اظهارداشت: امیدواریم ارتباط مالی پزشک و بیمار قطع شود.

انتهای پیام/86007/ش30/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها