امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۲۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116014
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
علی‌اصغر شیرمحمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به وقوع تصادف در محور زنجان ـ خرم‌دره اظهار داشت: این حادثه در کیلومتر 60 این ...

علی‌اصغر شیرمحمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به وقوع تصادف در محور زنجان ـ خرم‌دره اظهار داشت: این حادثه در کیلومتر 60 این محور مابین یک دستگاه وانت پیکان و یک دستگاه کامیون باری ولوو روی داده است.

وی با بیان اینکه  این حادثه رانندگی منجر به فوت دو نفر شده است، افزود: در این تصادف راننده و سرنشین وانت پیکان جان خود را از دست دادند.

رئیس پلیس راه استان زنجان علت این حادثه را انحراف به چپ ناشی از سبقت غیر مجاز را دلیل تصادف دو دستگاه وانت پیکان و یک دستگاه کامیون باری ولوو عنوان کرد.

این مسئول با اشاره به اینکه اکثر واژگونی خودروها در محورهای فرعی روی می‌دهند، تصریح کرد: علت این واژگونی‌ها غالبا عدم رعایت سرعت مجاز و تخطی از سرعت مطمئنه است.

شیرمحمدی در ادامه با بیان اینکه بیشتر تصادفات فوتی را موتورسواران شامل می‌شوند، آنها را به استفاده از کلاه ایمنی و رعایت سرعت مطمئنه توصیه کرد.

وی با تاکید بر رعایت حق تقدم از سوی همه وسایط نقلیه بیان کرد: از رانندگان تقاضا می‌شود در بزرگراه‌ها و آزادراه‌ها به هیچ عنوان از دنده عقب استفاده نکنند.

رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: همچنین به رانندگان توصیه می‌شود به محض احساس خواب‌آلودگی وسیله نقلیه خود را در مکانی مطمئن متوقف کرده و پس از استراحت به مسیر خود ادامه دهند.

انتهای پیام/73010/ش20/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها