امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۶:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116021
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، فهیمه فرهمندپور پیش از ظهر امروز در نشست با جمعی از زنان شاغل در اردبیل اظهار کرد: بنده بیش ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، فهیمه فرهمندپور پیش از ظهر امروز در نشست با جمعی از زنان شاغل در اردبیل اظهار کرد: بنده بیش از 20 سال است که در حوزه زنان فعالیت‌های تحقیقی و پژوهشی انجام می‌دهم و بر این باورم که خطری این حوزه را تهدید می‌کند که مربوط به مطالبات به حق زنان است که با یک چالش واقعی روبه‌رو شده است که نباید اجازه دهیم این خواسته‌ها و مطالبات از مدار تعادل و عدالت خارج شود.

وی با یادآوری اینکه جایگاه اصلی زن در خانه است و برای وی کار کردن در بیرون از خانه شغل فانی محسوب می‌شود، افزود: بنده خود به عنوان یک زن شاغل که بیش از 20 سال است در فعالیت‌های مختلف حضور دارم طرفدار و ماندن زنان در خانه نیستم ولی توصیه خواهرانه دارم که در این زمینه توازن و تعادل رعایت شود چراکه اصلی‌ترین وظیفه زن تعادل در خانه و جلوگیری از آسیب‌ها در این حوزه است.

مشاور وزیر کشور در امور بانوان و خانواده تصریح کرد: زنان جامعه ما نباید از برنامه تحکیم نظام خانواده غفلت کنند و یا درصدد رقابت با مردان در فعالیت‌های بیرون از خانه باشند بلکه در همه حوزه‌ها رعایت توازن و تعادل از رویکردهای اساسی است.

فرهمند‌پور ادامه داد: نباید زنان و دختران ما در رقابت با مردان بیشترین دلمشغولی‌شان فعالیت‌های بیرون باشد بلکه به نظر می‌رسد یک زن موفق زنی است که بیشترین بها را به نظام خانواده و تحکیم آن بدهد که البته در کنار آن حضور در عرصه‌های اقتصادی و ورزشی بسیار مهم است.

این مسئول در توصیه به دختران جوان به رعایت توازن گفت: زن موفق زنی است که موجه در حوزه خانواده باشد.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، مشاور وزیر کشور در امور بانوان و خانواده در پایان سخنان خود با سپاس و قدردانی از جایگاه ارزشمند نظام خانواده و زنان فداکار شهدا بیان کرد: ما هنوز نتوانسته‌ایم صلابت و متانت این زنان را درک کنیم در حالی که باید در این زمینه بسیار موفق‌تر عمل می‌کردیم.

انتهای پیام/62003/ش30/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها