امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۰:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116030
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، زاینده‌رود اصفهان چند سالی است که خشک و بی‌آب است و این خشکسالی نتایج نا‌مناسبی را برای شهر و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اصفهان، زاینده‌رود اصفهان چند سالی است که خشک و بی‌آب است و این خشکسالی نتایج نا‌مناسبی را برای شهر و مردم داشته است.

افزایش گرد و غبار‌ها در اطراف رودخانه یکی از پیامد‌های خشکی رودخانه زاینده‌رود و شاهرگ حیاتی اصفهان بوده و در برخی از زمان‌ها با افزایش باد، این پیامد معضلات بسیاری را برای شهروندان ایجاد می‌کند.

افزایش گرد و غبار در سطح شهر ارمغان خشکی این رودخانه است که مردم شهر را با مشکلات فراوان تنفسی مواجه می‌کند.

بستر رودخانه زاینده‌رود خشک شده و این بستر به کانونی برای افزایش گرد و غبار‌ها در اطراف شهر تبدیل شده تا مردم از وجود این گرد و غبار‌ها در امان نباشند.

وجود ذرات گرد و غبار ناشی از خشکی زاینده‌رود نتایج نا‌مناسبی را برای مردم به دنبال دارد و بیماران تنفسی و قلبی و عروقی در زمان بروز این گرد و غبار‌ها در سطح شهر از حضور در شهر خود‌داری می‌کنند تا از تشدید بیماری خود جلوگیری کنند.

البته گرد و غبار ناشی از خشکی زاینده‌رود که ظهر امروز در اصفهان و در اطراف رودخانه زایند‌ه‌رود صورت گرفت، سبب کاهش دید مردم و رانندگان خودرو‌ها شده و تا زمانی که رودخانه زاینده‌رود خشک و بی‌روح باشد، بروز چنین معضلاتی در اصفهان تمام‌شدنی نیست.
انتهای پیام/63004/ل10/چ3000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها