امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۴:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116049
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 75
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از رسانه‌های یمنی، بخش بررسی پرونده‌های فساد مالی در دادستانی کل یمن خواستار توقف

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از رسانه‌های یمنی، بخش بررسی پرونده‌های فساد مالی در دادستانی کل یمن خواستار توقف هرگونه انتقال دارایی‌های سرتیپ «علی محسن الاحمر» مشاور رئیس جمهور یمن در امور امنیت و دفاع و فرمانده سابق لشگر یک زرهی یمن، شیخ «حمید الاحمر» از شخصیت‌های قبیله‌ای «حاشد» و خانواده‌ او به خارج از کشور شده است.

این اقدام، نخستین گام برای تحویل علی محسن الاحمر به دستگاه قضایی یمن است.

کمیسیون حقوقی وابسته به جماعت انصارالله یمن درخواستی را به این بخش از دادستانی کل کشور ارائه داده و بررسی واقعیت‌های موجود درباره پرونده‌های فساد و کسب دارایی از طریق نامشروع از سوی یک کارگروه متخصص را خواستار شده بود. 

دادستانی نیز طی درخواستی از رئیس شعبه اطلاعات بانک مرکزی یمن خواستار جمع‌آوری اطلاعات لازم در این‌باره و ارائه گزارش کامل مالی درباره سرتیپ علی محسن الاحمر و حمیدالاحمر و خانواده او شد و اعلام کرد که بدون مجوز دادستانی هیچ پولی از حساب آنها به خارج از یمن انتقال داده نشود.

سرتیپ الاحمر در پی پیروزی انقلابیون در صنعا متواری شده است و کمیته‌های مردمی در صنعا به دنبال او هستند و اخبار ضد و نقیضی درباره فرار او به عربستان یا جیبوتی منتشر شده است.
انتهای پیام/غ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها