امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116052
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 160
به گزارش گروه بین  الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری «القدس العربی»، «عبداللطیف  آل شیخ» رئیس هیأت امر به معروف و نهی ...

به گزارش گروه بین  الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری «القدس العربی»، «عبداللطیف  آل شیخ» رئیس هیأت امر به معروف و نهی از منکر عربستان در پاسخ به تقاضای برخی اشخاص برای تسلیح مأموران این سازمان اعلام کرد این مأموران این سازمان مسلح نخواهند شد.

این سخنان درباره تسلیح این هیأت در زمانی مطرح شده است که نارضایتی اجتماعی و عمومی در جامعه عربستان از نحوه عملکرد این گروه، بخصوص در رفتار با دختران و پسران جوان به اوج خود رسیده است.

آل شیخ تأکید کرد که اجازه نخواهد داد هیأت امر به معروف و نهی از منکر به یکی از گردان‌های ارتش تبدیل شود و این موسسه از اصل موعظه بر اساس تعقل و رفتار حسنه خارج شود.

رئیس هیأت امر به معروف و نهی از منکر عربستان تأکید کرد که این مسأله به معنای خروج این سازمان از هدف اصلی و اولیه تأسیس آن است که با رویکرد حکومت عربستان نیز در تعارض است و افزود: تنها در شرایطی که مأموریت های ویژه ای اجرا شود نیروهای پلیس میتوانند با مأموران امر به معروف و نهی از منکر همراه شوند.

پیشتر در عربستان برخی طرف‌ها خواستار تسیلح مأموران امر به معروف و نهی از منکر در این کشور مانند نیروهای جنائی وزارت کشور شده بودند.
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها