امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۰:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116059
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری عراقی «المستقله»، کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق از ایجاد یک ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری عراقی «المستقله»، کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق از ایجاد یک کمربند امنیتی در بغداد برای حمایت از این شهر در طول تعطیلات عید قربان در قبال حملات تروریستی خبر داد.

«موفق الربیعی» عضو این کمیسیون گفت: من مطمئنم که نیروهای امنیتی طرح‌هایی برای تامین امنیت در شهر بغداد طی تعطیلات عیدقربان دارند تا از شهروندان عراقی که برای تفریح به خیابان‌ها و بازارها می‌آیند دفاع کنند. زیرا روزهای عید اغلب بغداد شاهد ازدحام در خیابانها است به همین دلیل باید پیشگیری‌های لازم برای انجام هرگونه حمله تروریستی از سوی تکفیری‌ها انجام شود.

از سوی دیگر شورای استانداری بغداد نیز یک طرح امنیتی ویژه تدوین کرده است.

«غالب الزاملی» عضو شورای استانداری بغداد با تایید این خبر گفت که این طرح با همکاری و هماهنگی فرماندهی عملیات بغداد و کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان در سراسر پایتخت اجرایی می‌شود.

«علی التمیمی» استاندار بغداد نیز از فرماندهی عملیات بغداد خواست تا یک کمربند امنیتی در بغداد ایجاد کنند و از هرگونه حمله تروریستی جلوگیری به عمل آورند.
انتهای پیام/غ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها