امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۵:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116070
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 52
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، خانم «مرضیه افخم» سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در خصوص متن منتشره در یکی از روزنامه های عربی به نقل ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، خانم «مرضیه افخم» سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در خصوص متن منتشره در یکی از روزنامه های عربی به نقل از آقای نبیل العربی دبیرکل اتحادیه عرب ضمن ابراز تردید از بیان چنین مطالبی از سوی آقای نبیل العربی ؛  اظهارات منتسب به آقای ظریف را تکذیب کرد و اظهار داشت: در دیدار ها و گفتگوهایی که وزیر امور خارجه کشورمان و دبیر کل اتحادیه عرب تاکنون با یکدیگر داشته اند چنین مطالبی رد وبدل نشده و انتشار چنین مطلبی تعجب آور است .

افخم همچنین در خصوص موضع اصولی کشورمان در قبال کشورهای منطقه افزود : جمهوری اسلامی ایران همواره مخالف هرگونه دخالت در امور داخلی دیگر کشورها بوده و ضمن پاییندی به این امر معتقد است مسائل منطقه باید با همکاری و گفتگو حل و فصل شود و تکرار ادعاهای غیر واقعی و فرافکنی کمکی به حل مشکلات نمیکند . سخنگوی وزارت امورخارجه اضافه کرد : با همکاری و تعامل سازنده و جلوگیری از دخالتهای خارجی زمینه های ثبات و امنیت و رشد و توسعه منطقه فراهم می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها