امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11608
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۲
تعداد بازدید: 162
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کاشمر، محمود شیخی‌نژاد صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی شکایت چند نفر از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کاشمر، محمود شیخی‌نژاد صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی شکایت چند نفر از شهروندان از فردی جوان به نام عباس مبنی بر کلاهبرداری از آنها از طریق فروش املاک و یا اسناد جعلی، تیمی از ماموران دایره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی دستگیری این فرد را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی کاشمر افزود: ماموران پلیس آگاهی پس از بررسی اظهارات شکات پرونده متوجه شدند که این فرد پس از شناسایی سوژه با جعل اسناد ملکی و مهر برخی ادارات دولتی با آنها معامله می‌کرده است.

شیخی‌نژاد تصریح کرد: ماموران دایره مبارزه با جعل و کلاهبرداری با توجه به متواری بودن فرد کلاهبردار با انجام یک سری کار اطلاعاتی در مورد مخفیگاه متهم با هماهنگی مراجع قضایی او را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه او اسناد جعلی ملک‌های به فروش رفته به همراه اوراق مکاتبات و مهرهای جعلی برخی از ادارات دولتی را کشف کردند.

وی یادآور شد: متهم پس از سیر مراحل قانونی با صدور حکم قضایی روانه زندان شد.

انتهای پیام/70022/صا20/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها