امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11609
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۲
تعداد بازدید: 105
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، به همت حوزه گردشگری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین یک گروه 16 نفره از راهنمایان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، به همت حوزه گردشگری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین یک گروه 16 نفره از راهنمایان برج میلاد به همراه مدیر حوزه گردشگری این برج، از پنج اثر تاریخی و تفریحی شهر قزوین بازدید کردند.

مکان‌هایی همچون مجموعه تاریخی سعدالسلطنه، عمارت کلاه فرنگی، موزه مردم‌شناسی قجر و حسینیه امینی‌ها از جمله مکان‌هایی بود که مورد بازدید قرار گرفت.

بازدید از بوستان ملی باراجین و تماشای جاذبه‌های طبیعی و گردشگری این منطقه تفریحی یک هزار و 500 هکتاری از دیگر برنامه‌های تدوین شده برای این گروه از برج مخابراتی تهران بود.

معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین در این بازدید با اشاره به بازدید 510 هزار نفری گردشگران از برج میلاد طی نوروز امسال اظهار داشت: تحقق سیاست‌ها و اهداف گردشگری شهر قزوین یکی از اولویت‌های مسئولان و دست‌اندرکاران شهرداری محسوب می‌شود و در این راستا از ظرفیت برج میلاد می‌توان بهره برد.

صادق آریان اضافه کرد: بازدید راهنمایان ششمین برج مخابراتی دنیا از ظرفیت‌های گردشگری شهر قزوین موجب شناخت آنان از این ظرفیت‌ها می‌شود تا مبلغان خوبی برای معرفی این آثار به گردشگران مراجعه‌کننده به برج میلاد باشند.

این مسئول با اشاره به اهداف و چشم‌اندازهای توسعه گردشگری قزوین یادآور شد: در مرحله نخست قصد داریم قزوین را که به عنوان شاهراه حیاتی کشور محسوب می‌شود به استان‌های مجاوری همچون تهران، کرج و سایر استان‌ها بشناسانیم و نسبت به معرفی این کهن‌شهر به دیگر مردم ایران تلاش کنیم.

آریان یادآور شد: راهنمایان گردشگری نخستین گروه هدف محسوب می‌شوند و در مرحله بعد خبرنگاران کشوری برای بازدید از این آثار دعوت خواهند شد.

راهنمایان برج میلاد در دو گروه برای بازدید از آثار تاریخی شهر قزوین به این خطه سفر می‌کنند که حضور گروه نخست در هفتم خرداد ماه رقم خورد و گروه دوم همزمان با یازدهم این ماه به قزوین می‌آیند.

انتهای پیام/2667/ش30/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها