امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۹:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116098
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۲۸
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گرمسار به نقل از سپاه این شهرستان، آیت‌الله سیداحمد خاتمی در اجلاسیه 232 شهید و 10 لاله گمنام شهرستان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گرمسار به نقل از سپاه این شهرستان، آیت‌الله سیداحمد خاتمی در اجلاسیه 232 شهید و 10 لاله گمنام شهرستان گرمسار که در سالن 3 هزار نفری گرمسار برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: شهدا متعلق به همه هستند و هر کجا اسم شهید باشد، حرف از گروه خاصی نیست؛ شهیدان متعلق به انقلاب اسلامی و نظام اسلامی هستند.

وی افزود: حضور در بزرگداشت‌ها و اجلاسیه‌های شهدا بدین منظور است که به شهیدان بگوییم راهتان پررهرو است و نمی‌گذاریم راهی که شما رفتید، بی‌رهرو بماند.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: جوانان با حضور خود در مراسم شهدا به آنها می‌گویند که نمی‌گذاریم سلاحی که برای دفاع از اسلام و قرآن در دست شما بود، بر زمین بماند؛ چراکه جنگ تمام نشده و به شکل جنگ نرم ادامه یافته است.

خاتمی با بیان اینکه جنگ نرم دشمنان در فضای مجازی و با استفاده از شبکه‌های ماهواره‌ای و وسایل ارتباط‌ جمعی به نحوی گسترده شکل گرفته است، افزود: دشمن در جنگ سخت، ملت ایران را آزمود و به این نتیجه رسید که توان بیرون کردن ایران را از خاکش ندارد.

وی گفت: هدف دشمن در جنگ نرم این است تا سبک زندگی اسلامی را به سبک غربی تغییر دهد و ارزش‌ها را از بین برده و بی‌حیایی را رواج دهد و در واقع، هدف این است تا نسلی بدون دین، اخلاق و معنویت بپروراند.

امام جمعه موقت تهران تأکید کرد: مأموریت اصلی شبکه‌های ماهواره‌ای به ویژه شبکه‌های فارسی‌زبان، دین‌زدایی است.

خاتمی تصریح کرد: بخش عظیمی از هزینه شبکه‌های ماهواره‌ای را گمراهان تأمین می‌کنند و آنجاست که انتظار شهیدان از شما شهیدپروران این است که دشمن را به خانه راه ندهید؛ ورود ماهواره به خانه به معنای دعوت دشمن به خانه است.

وی تأکید کرد: ما با فضای مجازی مخالف نبوده و نیستیم؛ تنها با فضای آلوده مجازی مخالفیم که از مسئولان امر می‌خواهیم فضای پاکی را در دسترس جوانان قرار دهند.

امام جمعه موقت تهران گفت: باید بدون آنکه بخواهیم چشم بر واقعیت‌ها ببندیم، عمل کنیم؛ هنوز دشمن نتوانسته به اهداف شوم خود برسد و دلیلش برگزاری همین مجالس است.

خاتمی تأکید کرد: جوانان ایرانی با استقبال از مراسم شهدا و فریضه اعتکاف، احیا و عزاداری‌ها تیر دشمن را به سنگ زده‌ و دشمن را از اهدافش دور کرده‌اند.

وی به راهکارهایی برای مقابله با جنگ نرم اشاره کرد و گفت: مراقب خود باشیم تا از اسلام و معنویت فاصله نگیریم، به فکر خانواده باشیم و اگر می‌خواهیم فضای خانه فضای معنوی باشد، باید فریضه امر به معروف و نهی از منکر را با مهر و لطافت در خانه عملیاتی کنیم.

امام جمعه موقت تهران گفت: دشمن در جنگ نرم، نظام سیاسی ایران را هدف قرار داده است و باید بصیرت داشته باشیم و حرف‌های پوشالی خبرگزاری‌های بیگانه را باور نکنیم.

خاتمی تأکید کرد: دشمن در جنگ نرم یارگیری می‌کند تا جوانان را یار خود کرده و از مسجد و شهدا دور کند.

لازم به ذکر است، دو کتاب فرهنگنامه شهدای گرمسار و شهید شاخص سال در حوزه اصناف کشور، شهید محمدرضا جعفری، به دست مادر شهید جعفری رونمایی شد.
انتهای پیام/2249/گ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها