امروز : یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 6
۰۱:۵۹
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1161
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۲۸
تعداد بازدید: 312
«محسن علی‌اکبری» تهیه‌کننده در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره اصلاحاتی که به فیلم «تلفن همراه رئیس جمهور» از سوی ارشاد اعلام شده است، گفت: ...

«محسن علی‌اکبری» تهیه‌کننده در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره اصلاحاتی که به فیلم «تلفن همراه رئیس جمهور» از سوی ارشاد اعلام شده است، گفت: پنج مورد اصلاح از سوی وزارت ارشاد به فیلم سینمایی «تلفن همراه رئیس‌جمهور» ارایه شده است. دو مورد از اصلاحات را انجام می‌دهیم زیرا لطمه‌ای به فیلم نمی‌زند اما سه مورد دیگر بخش‌های کلیدی است که درباره اصلاح این موارد در حال رایزنی با دوستان در وزارت ارشاد هستیم.
 


 

وی در ادامه گفت:به عقیده ما سه مورد از اصلاحاتی که ارشاد به فیلم داده است نکات حساس و کلیدی است که اصلاح آن به فیلم لطمه می‌زند.

علی‌اکبری درباره نتیجه رایزنی‌ها با ارشاد گفت: ما به صحبت با دوستان خوش‌بین هستیم و امیدواریم مشکل مرتفع شده و پروانه نمایش فیلم صادر شود. فیلم اکران دوم نوروز به شمار می آید و باید تا پایان هفته تکلیف پروانه نمایش فیلم مشخص شود.

«تلفن همراه رئیس‌جمهور» سومین ساخته علی عطشانی به شمار می آید ، داستان فیلم درباره کارگری است که به طور اتفاقی سیم کارت رئیس جمهور به دستش می‌رسد و ناخواسته با تلفن‌ها و تماس‌های مردمی مواجه می‌شود. این فیلم پیش از این قرار بود در سال گذشته اکران شود که از اکران آن جلوگیری شد.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها