امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۸:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116100
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۲۸
تعداد بازدید: 18
سیدحسین نقوی‌حسینی، نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به صحبت‌های

سیدحسین نقوی‌حسینی، نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به صحبت‌های نخست‌وزیر انگلیس در مجمع عمومی سازمان ملل گفت: صحبت‌های دیوید کامرون مداخله آشکار در امور داخلی ایران بود.

وی افزود: به آقای کامرون چه ربطی دارد که روابط دولت و ملت ایران چگونه است؟ مگر دولت انگلیس روابط خود را با مردمش درست کرده است؟

نوی‌حسینی یادآورشد: صحبت‌های نخست‌وزیر انگلیس مداخله‌جویانه، سخیف و توهین‌آمیز بود که از تریبون سازمان ملل مطرح شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: وقتی فردی چنین دیدگاهی در ارتباط با کشور ما دارد نباید ملاقاتی با وی ترتیب داده شود و این ضعف دستگاه دیپلماسی ما را نشان می‌دهد که ما از دیدگاه یک فرد اطلاع کافی نداریم و با وی قرار ملاقات می‌گذاریم.

نقوی‌حسینی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب بارها تأکید داشتند که دشمن، دشمن است اما ما هنوز به این نکته توجه نداریم که دشمن، دشمنی می‌کند و نمی‌خواهد دوستی کند.

وی افزود: ما با آمریکا رابطه‌ای نداریم به این خاطر که آمریکا به دنبال رابطه گرگ و میش با ماست، انگلیس هم به همین نحو است و آن هم به دنبال رابطه گرگ و میش با کشورمان است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها