امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۶:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116104
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۲۸
تعداد بازدید: 19
عابد فتاحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: حق و حقوق ملت بزرگ ایران اسلامی در هیچ یک از زمینه‌ها به ویژه انرژی هسته‌ای قابل ...

عابد فتاحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: حق و حقوق ملت بزرگ ایران اسلامی در هیچ یک از زمینه‌ها به ویژه انرژی هسته‌ای قابل اغماض و چشم‌پوشی نبوده و باید در راستای صیانت از این دستاورد بزرگ گام برداشته شود.

وی با اشاره به اینکه دور جدیدی از مذاکرات حساس پیرامون این موضوع را نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با سران کشورهای غرب در پیش رو دارد، بیان داشت: تیم مجرب، متعهد و آگاه به مسائل روز در این سری از مذاکرات شرکت کرده و به رایزنی با سران کشورهای غربی می‌پردازد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: در طول سال‌های مبارزات انقلاب اسلامی ایران، جهانیان مواضع کشورمان را در قبال رویدادهای مختلف دیده‌اند. با دفاع از ملت مظلوم فلسطین، سوریه و... اثبات شده که ایران اسلامی هیچ‌گاه به دنبال جنگ، خونریزی و کشتار نبوده است.

فتاحی بر ضرورت حمایت ملت از تیم مذاکره‌کننده تاکید کرد و بیان داشت: در این صورت مذاکره‌کننده‌ها و نماینده‌های کشورمان به پشتوانه ملت مذاکرات را با رویکرد بهتری رو به جلو پیش برده و با عزمی راسخ از یافته‌های علمی کشورمان دفاع می‌کنند.

وی با اظهار اینکه مذاکرات 5 + 1 محل اجرای راهبرد «نرمش قهرمانانه» مورد نظر مقام معظم رهبری است، بیان داشت: ضمن ارائه تفسیر درست و تحلیل مناسب و هماهنگ با نظر مقام معظم رهبری باید برای عملیاتی کردن این سیاست گام برداشته شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: منویات مقام معظم رهبری همواره و در همه شئون اعم از سیاسی، اقتصادی و فرهنگی الهام‌بخش بوده و چراغ راه مسئولان قرار می‌گیرد. در صورت توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری و وصیت‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی می‌توان گره همه مشکلات را گشود.
انتهای پیام/61002/گ۲۰

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها