امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۷:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11611
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۲
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی مرکز پزشکی حج و زیارت، شمشمادی گفت: خانمی 76 ساله هنگام بازگشت از اعمال ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی مرکز پزشکی حج و زیارت، شمشمادی گفت: خانمی 76 ساله هنگام بازگشت از اعمال روبه‌روی درب هتل محل سکونت بیهوش می‌شود.

وی افزود: با اعلام این خبر به فوریت تیم پزشکی مستقر در درمانگاه حضرت زهرا ( س ) تیم پزشکی با تجهیزات کامل بیمار را به داخل درمانگاه و اتاق CPR منتقل کردند.

شمشمادی با بیان اینکه یک فوق تخصص قلب در کادر درمانی حاضر در شیفت درمانگاه وجود داشت افزود: این پزشک اقدام به احیای زائر نموده و پس از هفت مرتبه شوک و تزریق داروهای مورد نیاز این زائر ایرانی خانه خدا مجدد به حیات بر گشت.

نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت در خصوص وضعیت فعلی بیمار نیز گفت: خانم خجسته بلافاصله پس از احیا و با حال عمومی مساعد به بیمارستان ملک فیصل مکه مکرمه منتقل و در بخش ICU بستری شد و حال عمومی زائر خوب گزارش شده و به‌زودی از بیمارستان مرخص می‌شود.

شمشمادی همچنین گفت: در دو هفته گذشته این دومین مورد از احیای موفق دو زائر ایرانی بوده است که جای تقدیر و تشکر از کادر درمانی حاضر در درمانگاه‌های مرکز پزشکی حج و زیارت مکه مکرمه را دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار