امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11612
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۲
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران به ‌نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، محمد کمانکش از کشف 79 دستگاه وسیله ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران به ‌نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، محمد کمانکش از کشف 79 دستگاه وسیله نقلیه سرقتی در شرق استان تهران خبر داد و گفت: مرحله اول طرح عملیاتی مبارزه با سرقت وسائط نقلیه به مدت سه روز در سطح استان به اجرا گذاشته شد.

رئیس پلیس آگاهی شرق استان تهران اظهار داشت: مأموران اداره مبارزه با سرقت توانستند با کنترل پارکینگ‌ها و توقف‌گاه‌ها 79 وسیله نقلیه را کشف کنند.

وی در ادامه عنوان کرد: از این تعداد 10 دستگاه خودرو و 69 دستگاه موتورسیکلت بود که تمامی آنها پس از سیر مراحل اداری به مالباختگان بازگردانده شد.

رئیس پلیس آگاهی شرق استان تهران در پایان ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری خوب مردمی با پلیس در اجرای طرح‌های پاکسازی و طرح‌های انتظامی، از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه فعالیت غیرقانونی و مجرمانه توسط افراد فرصت‌طلب و قانون‌گریز، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت های پلیسی 110 اعلام تا نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.
انتهای پیام/2462/ک/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار