امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۵:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116120
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۲۹
تعداد بازدید: 10
علی‌محمد احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به اینکه دولت صبح امروز پیشنهاد خود را برای پرداخت بدهی‌های

علی‌محمد احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به اینکه دولت صبح امروز پیشنهاد خود را برای پرداخت بدهی‌های دولت از محل تغییر ارز در لایحه خروج از رکود آورده است، اظهار داشت: در لایحه پرداخت 40 هزار میلیارد تومانی بدهی آورده شده که طبق پیشنهاد کاهش خواهد یافت و مهم این است که اعضای کمیسیون مشترک با آن مخالفت نکنند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تأکید بر اینکه دو پیشنهاد در بحث بدهی‌های دولت وجود داشت، تصریح کرد: کف پرداخت بدهی 10 هزار میلیارد تومان است و امیدواریم توافق نهایی در این راستا صورت بگیرد.

به گفته احمدی، بدهی‌های دولت به دو دسته بدهی دولت به بانک‌ها دارد و بدهی بانک مرکزی به بانک‌ها است که این تفکیک بدهی‌ها انجام شده است.

عضو کمیسیون مشترک اقتصادی روز شنبه هفته آینده به این موضوع رسیدگی خواهد شد، گفت: همچنین در خصوص کاهش سهم واریزی صندوق توسعه ملی هنوز هیچ توافقی صورت نگرفته است و در جلسات بعد رسیدگی می‌شود.
انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها