امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۵:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11613
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۲
تعداد بازدید: 83
کمال‌الدین پیر‌مؤذن در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس در مورد مصوبه اخیر کمیسیون تلفیق که همزمان با بررسی بودجه 92 بود که به تعبیری با تغییر کاربری‌ها ...

کمال‌الدین پیر‌مؤذن در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس در مورد مصوبه اخیر کمیسیون تلفیق که همزمان با بررسی بودجه 92 بود که به تعبیری با تغییر کاربری‌ها در حوزه محیط زیست همراه بوده است، اظهار داشت: این مصوبه به منظور تسهیل امور در بخش کشاورزی و دامداری به منظور توسعه فعالیت‌ها تصویب شده است.

عضو فراکسیون محیط زیست مجلس در گفت‌وگو با فارس افزود: این مصوبه آنچنان وسعتی ندارد که در نهایت موجب تخریب محیط زیست و همچنین زمینه سودجویی برخی را فراهم‌ آورد.

وی یادآور شد: این مصوبه صرفاً برای پرهیز از قوانین خشک کمیسیون کشاورزی مطرح شده است.

این نماینده مردم در خانه ملت یادآور شد: مصوبه مزبور برای زمین‌های در بخش کشاورزی و زیست محیطی مصوب شده است که ارزش آنها در رده‌های 3 و 4 قرار دارد.

وی با بیان اینکه نمایندگان خانه ملت نسبت به موضوع مزبور توجه ویژه‌ای دارند، ابراز داشت: باید توجه داشت که این مصوبه برای رفع مشکلات جهاد کشاورزی مصوب شده است.

وی با بیان اینکه به برکت این مصوبه مشکلات و محدودیت‌های موجود در بخش کشاورزی و دامداری رفع می‌شود، افزود: حرکت در این مسیر به هیچ عنوان نمی‌تواند آسیبی را بر محیط زیست وارد کند.

پیرمؤذن با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی چشم بینای مردم است، خاطرنشان کرد: چنانچه در پی اجرای مصوبه اخیر کمیسیون تلفیق تخلفاتی صورت پذیرد، بدون شک مجلس با ایجاد طرح‌های دوفورتی مانع از ادامه دار بودن آن می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها