امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۴:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116132
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۵۳
تعداد بازدید: 47
حسین زینلیان قائم مقام دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ضمن تبریک ...

حسین زینلیان قائم مقام دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ضمن تبریک فرارسیدن سال تحصیلی جدید به اساتید، دانشجویان و دانشگاهیان، پیرامون برنامه‌ها و فعالیت‌های این اتحادیه در سال تحصیلی جدید گفت: رویکرد جدید اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در سال تحصیلی جدید،  ایران پیگیری عزت مقتدرانه ملت جمهوری اسلامی با مطالبه‌گری تخصصی در زمینه فقر، فساد و تبعیض است که در این زمینه با کمک دانشجویان ایران اسلامی انشاءالله بتوانیم حرکت خوب و سازنده‌ای داشته باشیم و باری را از دوش مردم برداریم.

زینلیان در ادامه به اهمیت برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی اشاره کرد و ادامه داد: پیگیری مسئله کرسی‌های آزاد‌اندیشی به صورت تاکیدی در دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان از اولویت‌های اصلی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در ترم جدید است و در این زمینه دست طیف‌ها و دانشجویان حاضر در دانشگاه را جهت آزاد‌اندیشی و مباحث گفتمانی به گرمی می‌فشاریم.

قائم مقام دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان تصریح کرد: برگزاری سلسله نشست‌ها و جلسات فرهنگی و سیاسی با کارشناسان، تحلیلگران و رجال سیاسی ایران اسلامی از اولویت‌های اصلی برای تخصصی‌تر شدن مباحث مطرح شده توسط این تشکل در ترم آتی خواهد بود.

زینلیان ضمن اشاره به ابلغ سیاست‌های کلی «علم و فناوری» که توسط رهبر معظم انقلاب ابلاغ شد، گفت: مسلما این سیاست‌ها چراغی برای ادامه مسیر علمی کشور است و این اتحادیه مطمئنا در راستای کمک به اجرای درست این سیاست‌ها فعالیت‌هایی خواهد داشت که برنامه‌های تحلیلی و تبیینی ما  پیرامون بند‌ها و مباحث سیاست‌های کلی «علم و فناوری» در آینده به اطلاع عموم و دانشگاهیان خواهد رسید.

وی در خاتمه اظهار داشت: ما برای اینکه بتوانیم به مردم، دانشجویان، کشور و نظام خدمت و کمک کنیم تلاش خواهیم کرد و ان‌شاءالله بتوانیم با عملکرد خود در سال جاری فضایی پویا و در عین حال بدون هیاهو در سطح دانشگاه‌ها داشته باشیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار