امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 23
۰۶:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116135
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۵۳
تعداد بازدید: 53
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از وبگاه خبری «صوت المنامه»، آیت الله شیخ «عیسی قاسم» مرجع شیعیان بحرین در خطبه‌های

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از وبگاه خبری «صوت المنامه»، آیت الله شیخ «عیسی قاسم» مرجع شیعیان بحرین در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به ادعای روز گذشته (پنج‌شنبه) روزنامه «الوطن» تحت عنوان «مشورت‌های دیپلماتیک ایران با عیسی قاسم جهت تصمیم گیری درباره (مشارکت یا عدم مشارکت) در انتخابات»، تاکید کرد که چنین خبری دروغ است.

وی افزود: یک روزنامه محلی دو خبر دروغ منتشر کرد؛ نخست نشست دیپلمات‌های ایران در منزلم درباره انتخابات آینده و دیگری پایان یافتن مشورت‌ها و اتخاذ موضع مشارکت در آن، چنین چیزی اصلا از آن اطلاع ندارم... ظاهراً ناشر محترم گمان می‌کرد که دیدگاهم عدم مشارکت است و لذا آگاهانه آن را برعکس منعکس کرد.

پیش از این نیز سفارت جمهوری اسلامی ایران در منامه با صدور بیانیه‌ای خبر روزنامه «الوطن» وابسته به دیوان پادشاهی بحرین مبنی بر دیدار دیپلمات‌های این سفارت با شیخ «عیسی قاسم» مرجع شیعیان این کشور را تکذیب کرد.

در بیانیه سفارت ایران در منامه خطاب به سر دبیر روزنامه الوطن آمده است: سفارت جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌دارد که خبر صفحه نخست روزنامه الوطن در تاریخ 2 - 10 – 2014 تحت عنوان «مشورت دیپلماتیک ایران با عیسی قاسم به منظور تصمیم گیری درباره انتخابات» دروغ وعاری از صحت است و تاکید می‌دارد که هیچ گونه دیداری بین دیپلمات‌های سفارت و جناب آیت الله شیخ عیسی قاسم صورت نگرفته است.

روزنامه الوطن بحرین با انتشار خبر مذکور مدعی شده بود که جمعیت الوفاق بحرین منتظر نتیجه مشورت‌هاست تا موضع نهایی خود درباره مشارکت و یا عدم مشارکت در انتخابات آینده بحرین اتخاذ کند.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار