امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۵:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116149
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، «رناتو روایی» روزنامه‌نگار و تحلیلگر سیاسی برزیلی طی مصاحبه‌ای اعلام کرد در حالی که کمتر از 2 ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در آمریکای لاتین، «رناتو روایی» روزنامه‌نگار و تحلیلگر سیاسی برزیلی طی مصاحبه‌ای اعلام کرد در حالی که کمتر از 2 روز به انتخابات ریاست جمهوری برزیل زمان باقی مانده، حملات رسانه‌ای حزب راست برزیل علیه «دیلما روسف» رئیس جمهور کنونی و نامزد انتخاباتی حزب کارگران این کشور به عنوان راهبردی برای از بین‌بردن تاثیر سیاست‌های اجتماعی رواج یافته طی دولت وی تشدید یافته‌اند.

خبرگزاری «تله‌سور» در این خصوص نوشت: این تحلیلگر سیاسی تصریح کرد که در ماه‌های اخیر و پس از عبور از لحظات سخت جام جهانی فوتبال که در ماه ژوئن سال جاری (خرداد و تیر 93) در برزیل برگزار شد، جنگی رسانه‌ای علیه «دیلما روسف» به راه افتاده است.

وی که احتمال می‌دهد انتخابات با حضور«روسف» و «مارینا سیلوا» نامزد حزب سوسیالیست یا «آئسیو نوس» نامزد حزب سوسیال دموکراسی به دور دوم کشیده شود، اطمینان دارد که رئیس جمهور فعلی برزیل مورد حمله حزب راست این کشور قرار می‌گیرد، آن‌ها این حملات را بر پایه رسوایی‌های فسادی یک شرکت نفتی برزیلی انجام می‌دهند که «پائولو روبرتو کوستا» مدیر سابق عرضه این شرکت دولتی نیز در آن درگیر بود.

«روسف» روز یکشنبه گذشته با انتقاد از اتهامات اپوزیسیون برزیل هشدار داد که کشورش نمی‌خواهد به عقب بازگردد.

به گزارش فارس،‌ براساس نظرسنجی‌های صورت گرفته «دیلما روسف» رئیس جمهور و نامزد حزب کارگران برزیل بیشترین آمار آراء را در انتخابات ریاست جمهوری این کشور کسب کرده و در 4 سال آینده نیز منصب ریاست جمهوری خود را حفظ خواهد کرد.

انتخابات ریاست جمهوری برزیل در تاریخ 5 اکتبر سال جاری (13 مهر) برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها