امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۵:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116150
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۰۰
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید موسی راهنمایی در برنامه مناظره شبکه اول سیما با اشاره به سخن پیامبر(ص) گفت: ایشان

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید موسی راهنمایی در برنامه مناظره شبکه اول سیما با اشاره به سخن پیامبر(ص) گفت: ایشان می‌فرماید «از رحمت خدا دور است ملتی که آب و خاک داشته و فقیر و نیازمند باشد».

وی ادامه داد: ما در کشاورزی دچار یک عقب‌ماندگی تاریخی هستیم؛ کشاورزی کار کردن در دل طبیعت است و طبیعت هم شامل آفات، سرما و گرما، خشکسالی، سیل و این گونه مسائل است.

رئیس نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی کشور گفت:‌ متاسفانه کشاورزی در تمام ابعاد، به ویژه اقتصادی با مشکل مواجه است، بنابراین نیاز به یک بازنگری در بخش کشاورزی هستیم.

وی تاکید کرد:‌ باید فرهنگ ملت را نسبت به کشاورزی تغییر دهیم، تا جوانان نسبت به این کار رغبت پیدا کنند، البته قبل از آن باید کشاورزی اقتصادی شود و در واقع گندم بهانه است چون بخش کشاورزی نیاز به کمک دارد.

وی با بیان اینکه در نرخ خرید تضمینی دولت باید بازنگری شود، گفت:‌ هم‌اکنون نرخ تورم بالای 20 درصد است و این هزینه‌ها باید جبران شود.

انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها