امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۴:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116160
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۱۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آخرین دیدار هفته یازدهم لیگ برتر در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان از ساعت 18 و 30 دقیقه بین دو تیم سپاهان و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آخرین دیدار هفته یازدهم لیگ برتر در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان از ساعت 18 و 30 دقیقه بین دو تیم سپاهان و پرسپولیس برگزار شد که بازی با یک گل به سود سپاهان به پایان رسید.

هر دو تیم بازی را سرعتی و تهاجمی آغاز کردند و در دقیقه 3 سپاهان صاحب یک موقعیت گلزنی شد و پاس محرم نوید‌ کیا پشت محوطه شش قدم پرسپولیس به مهدی شریفی رسید و این بازیکن در موقعیت تک به تک با نیلسون دروازه‌بان پرسپولیس توپ را به آسمان کوبید.

در دقیقه 21 شوت هادی نوروزی مهاجم پرسپولیس از پشت محوطه جریمه سپاهان با اختلاف کمی از کنار تیرک دروازه این تیم به بیرون رفت.

در دقیقه 27 شوت احسان حاج‌صفی با اختلاف کمی از کنار تیرک دروازه‌ پرسپولیس به بیرون رفت.

در دقیقه 34 ضربه سر عبدالله کرمی مدافع سپاهان با اختلاف کمی از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

بازی دو تیم در نیمه اول بسیار پربرخورد بود و بازیکنان خطاهای زیادی روی یکدیگر مرتکب شدند.

نیمه دوم هم با حمله سپاهان آغاز شد و شوت محرم نویدکیا در دقیقه 46 با اختلاف کمی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

در دقایق 57 و 58 شوت‌های محرم نوید کیا و مجتبی شریفی روی دروازه پرسپولیس خطرساز شد. شوت محرم را نیلسون در دو ضرب مهار کرد و شوت شریفی با اختلاف کمی از کنار دروازه سرخپوشان به بیرون رفت.

در دقیقه 65 شوت پریرا از داخل محوطه جریمه پرسپولیس با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 72 ضربه محمدرضا خلعتبری از داخل محوطه شش قدم با اختلاف زیادی به بیرون رفت. سپاهان در این دقایق حملات زیادی انجام داد.

فشار حملات هر لحظه بیشتر شد. در دقیقه 83 سانتر ارسالی بازیکن سپاهان باعث شد که پای اومانیا مدافع کاستاریکایی پرسپولیس به صورت نیلسون برخورد کند و باعث مصدومیت او شد تا بازی چند دقیقه‌ای متوقف شود.

در دومین دقیقه از وقت های تلف شده محمد شریفی دروازه نیلسون را باز کرد تا اصفهانی ها سه امتیاز حساس بگیرند.

پرسپولیس در نیمه دوم به دفاع مطلق روی آورد و دل به ضدحملات بسته بود.

علیرضا فغانی داور مسابقه به علیرضا نورمحمدی و رضا حقیقی از پرسپولیس و پریرا از سپاهان کارت زرد نشان داد.

زرد پوشان اصفهانی با این برتری 20 امتیازی شدند و با 2 پله صعود به رده سوم رسیدند. پرسپولیس هم با 15 امتیاز در رده نهم قرار گرفت.

ترکیب پرسپولیس:

نیلسون، محسن بنگر، اومانیا، محمد نوری، محمدرضا خانزاده، رضا حقیقی،علی رضا نورمحمدی( از دقیقه 46 میثم حسینی)، امید عالیشاه( از دقیقه 67 مهرداد کفشگری)، محمد عباس‌زاده، مهدی طارمی و هادی نوروزی( از دقیقه 88 احمد نورالهی)
سرمربی: حمید درخشان

ترکیب سپاهان:

رحمان احمدی، شجاع خلیل‌زاده، هادی عقیلی، احسان حاج‌صفی، وریا غفوری، عبدالله کرمی، محرم نویدکیا،، لوسیانو پریرا( از دقیقه 67 جواهیر سوکای)، مهدی شریفی، حسین پاپی و محمد‌رضا خلعتبری
سرمربی: حسین فرکی
انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها