امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۸:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116170
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 59
محمد اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به بیانیه تنظیم شده در کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در مورد رابطه با دولت انگلیس ...

محمد اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به بیانیه تنظیم شده در کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در مورد رابطه با دولت انگلیس اظهار داشت: این بیانیه در مورد سخنرانی دور از ادب نخست وزیر انگلیس در سازمان ملل تهیه و در اختیار رسانه‌ها هم قرار گرفته است.

*ارتقاء روابط نیاز به عذرخواهی دارد

وی با بیان اینکه بیانیه کمیسیون امنیت ملی به وزارت امور خارجه ارسال شده است، اضافه کرد: در این بیانیه پیشنهاد شده است که ادامه روابط فعلی انگلیس نیاز به عذرخواهی از سخنان دور از ادب از طرف نخست وزیر این کشور دارد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر توقف روند ارتقاء روابط بین ایران و انگلیس تصریح کرد: این ارتقاء در شرایط فعلی ضرورتی ندارد.

این مسئول با اشاره به اینکه وجود روابط خوب بین دو کشور نیاز به حسن نیت طرفین دارد، ادامه داد: با شرایط حاکم در روابط بین ایران و انگلیس نیازی به ارتقاء روابط این دو کشور احساس نمی‌شود.

اسماعیلی تاکید کرد: عملکرد دولت انگلیس در مجامع بین‌المللی ضدایران بیانگر عدم وجود حسن‌نیت در بین آنهاست و این شرایط ارتقاء روابط را بی‌معنی کرده است.

انتهای پیام/73004/ی20/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها