امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116171
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
کمال‌الدین پیرمؤذن در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: بنده در نطق پیش از دستور مجلس اعلام کردم که زیر سئوال بردن خدمات و اقدامات دولت ...

کمال‌الدین پیرمؤذن در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: بنده در نطق پیش از دستور مجلس اعلام کردم که زیر سئوال بردن خدمات و اقدامات دولت اصلاً در شأن برخی از نمایندگان و مسئولان نیست چراکه در سفر اخیر رئیس جمهور تمام تلاش‌ها بر این بود تا دیدگاه شفاف و روشنی از جمهوری اسلامی ایران در عرصه جهانی و بین‌المللی به نمایش گذشته شود.

وی با یادآوری اینکه در این سفر بسیار موفق رئیس جمهور به سازمان ملل حقانیت ایران و جایگاه منطقه‌ای و حتی جهانی جمهوری اسلامی ایران به خوبی تبیین و روشنگری شده است، تصریح کرد: با وجود این تلاش‌های مؤثر و کارآمد به نظر می‌رسد عده‌ای همچنان سعی می‌کنند این سفر را با دیدگاه‌های مختلف خود زیر سئوال ببرند که ضرورت دارد ابعاد مختلف آن مورد توجه قرار گیرد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی به اظهارات سخیف نخست وزیر بریتانیا اشاره کرد و گفت: نباید چنین اظهاراتی عملکرد گروه اعزامی به نیویورک را تحت‌الشعاع قرار داده و یا فعالیت‌های انجام شده را زیر سئوال ببرد بلکه بهتر است یک حرکت متفاوتی را در عرصه ملی و بین‌المللی شاهد باشیم.

پیرمؤذن به توافق با معاون راهبردی رئیس جمهور در اختصاص 70 میلیارد تومان اعتبار برای تأمین آب شرب شهرهای مختلف این استان و تکمیل سدها اشاره کرد و افزود: ما از معاون رئیس جمهور خواسته‌ایم تا در این زمینه اقدامات لازم را در اولین فرصت انجام دهد.

متزلزل کردن جایگاه شهریار فوتبال ایران قابل قبول نیست

این نماینده مجلس با انتقاد از رفتار نامناسب با علی دایی در عرصه فوتبال بیان کرد: همه به شایستگی‌های این فرزند برومند سبلان و شهریار فوتبال آسیا اذعان دارند و ما باید در این عرصه به سیره و سلوک امام علی‌(ع) در حمایت از قهرمانان ورزشی اقتدا کرده و از برخی رفتارهای نامناسب پرهیز کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: یک بام و دو هوا رفتار کردن اصلاً صحیح و درست به نظر نمی‌رسد چراکه بنده به وزیر ورزش تذکر دادم که چگونه است دایی با آن همه سابقه و ابهت در فوتبال مظلوم بماند و بخواهیم افرادی همچون علی کریمی را یک شبه ارتقاء داده و جایگاه او را در تیم ملی افزون‌تر کنیم که این رفتارها خلاف عدالت حاکمیت علوی است.

دبیر و سخنگوی مجمع نمایندگان استان اردبیل از تلاش و همت مجلس و دولت برای برنامه‌ریزی در تهیه برنامه ششم توسعه و بودجه سالانه خبر داد و گفت: قرار است در این برنامه‌ریزی‌ها برخی ضعف‌ها و کاستی‌های برنامه‌ریزی‌های گذشته جبران شده و برطرف شود.

انتهای پیام/62001/ی30/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها