امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۶:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116173
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
موید حسینی‌صدر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: گروهک تروریستی داعش و حامیان بزرگ آن کشورهای مسلمان را ناامن کرده‌اند ولی هرگز جسارت ...

موید حسینی‌صدر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: گروهک تروریستی داعش و حامیان بزرگ آن کشورهای مسلمان را ناامن کرده‌اند ولی هرگز جسارت تعرض به کشور ما و ملت ایران اسلامی را پیدا نخواهند کرد.

وی ادامه داد: اقتدار، امنیت و ثبات کشورمان نه به خاطر در اختیار داشتن تسلیحات نظامی بلکه در سایه خون شهدای گرانقدر و جوانان گلگون‌کفن کشورمان به دست آمده است.

وی با اشاره به اینکه در برهه کنونی اغلب کشورهای جهان به ویژه خاورمیانه در ناآرامی به سر می‌برند، ادامه داد: ولی به برکت خون شهدا، همت جوانان غیور کشورمان و هدایت‌های عالمانه مقام معظم رهبری ثبات، امنیت و آرامش در ایران اسلامی حکم‌فرما شده است.

این مدرس دانشگاه با اشاره به اینکه حتی کشورهای همسایه درگیر بحران و ناآرامی بوده و گروهک تروریستی داعش به نام اسلام و به کام ارباب‌های غربی منطقه را ناآرام کرده‌اند، ادامه داد: در هیچ برهه‌ای از زمان گروهک تروریستی داعش جرات تعرض به کشور ما را نخواهد داشت.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی با اظهار به اینکه گروهک تروریستی داعش در کشورهای سوریه، عراق و ... ناامنی ایجاد کرده است، بیان داشت: ملت این کشورها در صورت اتحاد، همدلی و همراهی با یکدیگر بر دشمنان خود غلبه می‌کنند.

وی با اظهار به اینکه کشورهای مختلف جهان به امنیت و ثبات کشورمان اعتراف می‌کنند، بیان داشت: منشاء و سرچشمه اصلی قدرت ملت ما جان‌فشانی و پایمردی جوانان در طول هشت سال جنگ تحمیلی و جان بر کف بودن آنها در برهه کنونی است.

این مدرس دانشگاه بر ضرورت حفظ هوشیاری نسبت به توطئه‌چینی‌ نظام سلطه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد و بیان داشت: دشمنان از جنگ نظامی دلسرد شده و به سمت تحریم‌های اقتصادی به مثابه جنگ اقتصادی و همچنین جنگ نرم روی آورده‌اند.

حسینی‌صدر اختلاف‌افکنی بین اقوام را یکی از توطئه‌‌های دیگر ایادی استکبار جهانی برشمرد و گفت: باید ضمن حفظ هوشیاری و بصیرت‌افزایی در جامعه در راستای صیانت از اتحاد و همدلی موجود بین مردم به ویژه مردم آذربایجان غربی گام برداریم.

انتهای پیام /61002/ج20/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها