امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۰۹:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116177
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از صومعه‌سرا، حمیدرضا خصوصی شامگاه پنجشنبه در نشست هم‌اندیشی با دهیاران بخش مرکزی این شهرستان اظهار کرد:

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از صومعه‌سرا، حمیدرضا خصوصی شامگاه پنجشنبه در نشست هم‌اندیشی با دهیاران بخش مرکزی این شهرستان اظهار کرد: برگزاری نشست هم‌اندیشی با دهیاران برای ترسیم یک رویکرد جدید در آینده است.

وی با بیان اینکه دهیاران از ارزشمندترین شخصیت‌های خدمتگزار در کشور هستند، افزود: دهیاران نوک پیکان خدمت به مردم و خط‌شکنان محبت در جامعه هستند.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی، شناسایی هویت ناشناخته دهیاران را مهم دانست و ادامه داد: دهیاران ما از افراد تحصیل‌کرده و خوش‌فکر هستند و تمام این افراد می‌توانند در آینده به رتبه‌های بالاتر برسند.

وی گفت: دهیاران باید تمام تلاش خود را برای تعقیب اهداف جامع کشور و شهرستان انجام دهند و نباید خارج از چارچوب مردم، نظام و مسئولان عمل کنند.

خصوصی با اشاره به ارائه طرح فوریتی امنیت کاری دهیاران و شهرداران به مجلس تصریح کرد: با تصویب این طرح نقش شوراها نظارتی می‌شود و حمایت از دهیاران و شهرداران افزایش می‌یابد.

وی با بیان اینکه دهیاران باید فعال و کوشا باشند، اضافه کرد: دهیاران صدای مردم روستاها هستند، بنابراین باید در راستای شناسایی و برطرف شدن مشکلات حوزه خود نهایت تلاش را بکار گیرند.

خصوصی با اشاره به اینکه دهیاران نباید تنها مشکلات حوزه روستایی خود را ببینند، تصریح کرد: آنها باید خدمات دولت در حوزه‌های مختلف مانند آب و برق، گاز ، مخابرات و... را ارائه دهند.

وی دهیاران، بخشداران و روسای اداره‌ها و فرماندار شهرستان را به برگزاری جلسات بیشتر تشویق کرد و یادآور شد: هنوز بسیاری از روسای اداره‌ها تمام دهیاران را نمی‌شناسند و این یک نقیصه در کار است.

این مسئول از دهیاران خواست تمام اطلاعات مربوط به حوزه روستایی خود را در اختیار بخشداران قرار دهند تا آنها بتوانند راهکار و برنامه بهتری برای برطرف شدن مشکلات روستاها بیاندیشند.

وی جمع‌آوری و تفکیک مشکلات روستاها را از وظایف دهیاران دانست و خاطرنشان کرد: این تفکیک‌ها برای شناسایی بهتر مشکلات موجود و ارائه بهترین راه حل و جذب بهتر اعتبار برای آن است.

خصوصی متذکر شد: دهیاران باید نظارت و توجه بسیار خوبی بر حوزه فعالیتی خود داشته باشند و طرح و برنامه ارائه دهند.

انتهای پیام/84003/گ20/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها