امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۲۲:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116185
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از همدان، سعید جلیلی در یادواره شهدای بسیجی مسجد امیرالمؤمنین شهر همدان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از همدان، سعید جلیلی در یادواره شهدای بسیجی مسجد امیرالمؤمنین شهر همدان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران ادامه حرکت پیامبر و امامان معصوم بود، اظهار کرد: امروزه نتایج ملموس اجابت دعوت خدا و پیامبر(ص) را مردم ما به درستی درک کرده‌اند، چراکه هرچه پیش می‌رویم، نسبت به گذشته قوی‌تر و مقتدرتر می‌شویم.

وی با اشاره به اینکه ایرانیان نشان داده‌اند همزمان با مبارزه با آمریکا می‌توان پیشرفت هم کرد، گفت: در زمانی که قدرت‌های جهانی نزدیک به 70 سال تلاش کردند نظمی را در دنیا ایجاد کرده و امتیازهای خاصی را برای خود قائل شوند یک نظام اسلامی در مقابل آنها ایستاد و نه تنها مقاومت کرد، بلکه پیروز نیز شد.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه ایران مؤلفه‌های جدیدی را وارد محاسبات جهانی کرده است، خاطرنشان کرد: عقلانیت مبتنی بر اندیشه دینی که توسط ایران اسلامی ایجاد شد برای دشمنان نگران‌کننده بود و دستگا‌های محاسباتی آنها را دچار اخلال کرد.

وی با بیان اینکه دشمن تمام تلاش خود را کرد تا نظام مقدس جمهوری اسلامی به اهداف خود دست نیابد، تصریح کرد:‌ امروز نام ایران یکی از نام‌های سیاسی و اخبار اول جهان محسوب می‌شود که بحث‌های فراوانی را در سطح جهان به خود اختصاص داده است.

جلیلی با بیان اینکه قدرت‌های جهان به نداشتن سلاح اتمی در ایران اذعان دارند، خاطرنشان کرد:‌ دشمنان بارها اعلام کرده‌اند که نگران تجهیز شدن ایران به سلاح هسته‌ای در آینده هستند، در حالی که ایران بارها اعلام کرده فعالیت‌های هسته‌ای خود را زیر نظر آژانس انرژی هسته‌ای بین‌المللی انجام می‌دهد و سلاح هسته‌‌ای را مشروع نمی‌داند.

وی با بیان اینکه گزینه نظامی گزینه اول جهان برای مقابله با انقلاب اسلامی ایران بود، خاطرنشان کرد: در آغاز هشت سال جنگ تحمیلی چهار استان کشور اشغال و 17 هزار نفر از مردم، مسئولان و نخبگان کشور ترور شدند اما در نهایت دشمنان به نتیجه دلخواه خود دست نیافتند.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با تأکید براینکه قدرت تنها در سلاح‌های جنگی خلاصه نمی‌شود، گفت: تمام قدرت‌های جهان خواستار ماندگاری رژیم طاغوت در ایران بودند، اما ملت قیام کرد و به نتیجه دلخواه خود رسید.

جلیلی با اشاره به اینکه تنها صدام با ایران نمی‌جنگید، تصریح کرد:‌ کشورهای پیشرفته با دادن تجهیزات و سلاح‌های جنگی و سایر کشورها با حمایت‌های مالی به کمک صدام شتافتند.

انتهای پیام/89034/ذ/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها