امروز : دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 24
۱۷:۲۶
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116192
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۵
تعداد بازدید: 11
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، احمد مسجد جامعی عضو شورای شهر تهران صبح امروز به همراه تهرانگردان از برخی از اماکن منطقه 9 بازدید کردند. تهرانگردان ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، احمد مسجد جامعی عضو شورای شهر تهران صبح امروز به همراه تهرانگردان از برخی از اماکن منطقه 9 بازدید کردند. تهرانگردان ابتدا از برج آزادی بازدید کردند و سپس در سازمان هواشناسی کشور حضور پیدا کردند.

مسجد جامعی پس از بازدید از برخی از بخشهای سازمان هواشناسی کشور در خصوص چگونگی تعیین هوای تهران دقایقی را با کارشناسان و مسئولان این مجموعه به گفت‌وگو پرداخت و در ادامه وی خطاب به یکی از کارشناسان سازمان هواشناسی کشور گفت: آیا شما طوفان تهران را هم پیش‌بینی کرده بودید که البته کارشناس مذکور پاسخی را در این زمینه ارائه نکرد.

داود پرهیزگار رئیس سازمان هواشناسی کشور نیز پس از ارائه گزارش از سوی مجموعه متبوعش در جمع خبرنگاران به سؤالات آنها پاسخ داد.

وی در پاسخ به این پرسش که آ‌یا شما بر چه اساس و مجوزی اقدام به قطع درختان در محدوده هواشناسی استان تهران کرده بودید گفت: این موضوع شایعه‌ای بیش نبوده است.

وی توضیح داد: در محدوده اداره کل هواشناسی استان تهران یک بخشی از جمله نهالستان داشتیم که قرار بود پس از ساختمان‌سازی و محوطه‌سازی این نهال‌ها جابجا شوند.

رئیس سازمان هواشناسی کشور ادامه داد: اینکه گفته شده بود بیش از 150 درخت در محدوده هواشناسی تهران قلع و قمع شده بود صحت نداشته است به طوری که تنها تعدادی نهال خشک توسط پیمانکار زده شده که البته به همراه آنها تعدادی نهال سبز نیز از بین رفته است.

پرهیزگار در پایان گفت: ما آمادگی داریم چنانچه خبرنگاران و عکاسان بخواهند عکس یا فیلمی را از محوطه اداره کل هواشناسی استان تهران بگیرند را بدهیم تا موضوع کاملاً روشن و شفاف شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار