امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۴:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116204
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۵
تعداد بازدید: 14
سرهنگ پرویز حسینی معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد حضور پلیس راهنمایی و

سرهنگ پرویز حسینی معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد حضور پلیس راهنمایی و رانندگی در اطراف مدارس اظهار داشت: حضور همکاران پلیس راهور متناسب با سال تحصیلی در اطراف مدارس ادامه خواهد داشت.

سرهنگ حسینی تصریح کرد: در روزهای اول بازگشایی مدارس حضور صددرصدی نیروهای پلیس راهور را در خیابان‌ها و اطراف مدارسی که در محله‌های پرتردد و شلوغ بودند را شاهد بودیم که با توجه به شکل‌گیری سرویس‌ها و کم شدن تردد اولیاء از این حضور صددرصدی پلیس کاسته خواهد شد.

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد:‌ پلیس راهور در تمام ایام هفته و در طول سال تحصیلی به این مراقبت و حضور خود ادامه خواهد داد و حضور میدانی خود را برای تأمین امنیت تردد دانش‌آموزان حفظ خواهد کرد.

سرهنگ حسینی خاطرنشان کرد: همکاران ما در حوزه فرهنگ ترافیک در بحث آموزش ترافیک و همچنین آموزش به گذربانان مدارس و همیاران پلیس  در مدارس حاضر شده و آموزش‌های لازم را ارائه خواهند کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها