امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116207
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۵
تعداد بازدید: 35
به گزارش گروه دانستنی‌های پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، می‌دانیم ورزش برای سلامت بدن لازم است و انجام ندادن آن عواقب خوبی برای سلامت ندارد؛ ...

به گزارش گروه دانستنی‌های پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، می‌دانیم ورزش برای سلامت بدن لازم است و انجام ندادن آن عواقب خوبی برای سلامت ندارد؛ اکثر ما به علت کارهای بیرون از خانه، بچه داری یا خانه داری وقت پیدا نمی‌کنیم به باشگاه برویم اما باید بدانیم فعالیت‌های روزانه برای انجام کارهای روزانه به تنهایی برای سلامت بدن کافی نیستند؛ باید برای ورزش روزانه وقت گذاشت و بیشتر به فکر سلامت خود بود.
Fysiki «فیسیکی» اولین مربی ورزشی آنلاین است که شما می‌توانید از طریق کامپیوتر، گوشی هوشمند و تبلت به صورت آنلاین با آن ورزش کنید و همیشه در دسترس است.

این برنامه توسط «ژولین لاولت» در سال 2011 ایجاد شده است؛ علاقه‌مندان به ورزش می‌توانند مستقیماً بدون تجهیزات و حداقل زمان 15 تا 20 دقیقه در هر جلسه با این برنامه در خانه ورزش کنند؛ کاربر می‌تواند هر روز از طریق اینترنت به برنامه متصل شود و هیچ خدمات اینترنتی نباید پرداخت شود؛ این بهترین فرصت برای کسانی است که فرصت ورزش کردن ندارند.

برنامه‌های آموزشی به توانایی‌های فیزیکی شخص و اهداف وی (عضله سازی، کاهش وزن) شروع و ادامه پیدا می‌کند؛ برنامه‌های ورزشی به راحتی به قابلیت‌های فیزیکی شخص ارزیابی می‌شود و به طور منظم باید انجام شود.

مربی آنلاین کاربر را از طریق ایمیل، گوشی همراه، تبلت یا کامپیوتر از برنامه‌هایی که باید انجام شود باخبر می‌کند؛ ارسال اطلاعات برای یادآوری برای تمرین روزانه است و موجب ایجاد انگیزه در شخص می‌شود.

این برنامه هیچگونه تجهیزاتی لازم ندارد و با همکاری محققان، کارشناسان ورزشی و مربیان طراحی شده است و توسط وزارت ورزش، وزارت آموزش عالی و پژوهش پشتیبانی شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها