امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۷:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116212
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۵
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مطابق اعلام سازمان پزشکی قانونی هزار و 688 نفر در حوادث رانندگی مردادماه جان خود را از ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مطابق اعلام سازمان پزشکی قانونی هزار و 688 نفر در حوادث رانندگی مردادماه جان خود را از دست دادند.

بر اساس این گزارش از کل تلفات حوادث رانندگی مرداد امسال یکهزار و 288 نفر مرد و 400 نفر زن بودند.

در این مدت همچنین 28 هزار و 713 مصدوم حوادث رانندگی به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کردند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 2.6 درصد کمتر شده است.

اما روزهای هفتم تا دهم این ماه مصادف شد با تعطیلات عید فطر و مسافرت‌ خانواده‌های ایرانی و طبعا تصادفات بسیاری که در این روزها رخ داد.

گزارش‌های پزشکی قانونی که به پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; رسیده است نشان می‌دهد در طی روز‌های هفتم تا یازدهم مرداد ماه (یازده مرداد روز بازگشت بسیاری از خانواده‌ها از سفر بود) جمعا 320 نفر جان خود را در سوانح رانندگی از دست داده‌اند.

بنا بر این گزارش روز هفتم مرداد 60 نفر، هشتم مرداد 71 نفر، نهم مرداد 55 نفر، دهم مرداد 67 نفر و یازدهم مرداد نیز 67 نفر جان خود را در سوانح رانندگی از دست داده‌اند.

تعداد 320 کشته برای یک تعطیلات 5 روزه آمار نسبتا زیادی محسوب می‌شود و نیاز است تا دستگاه‌های مسئول فکری برای این مطلب داشته باشند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها