امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 116242
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۵
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، «دیوید کامرون» نخست وزیر انگلیس که امروز وارد کابل شده بود با «اشرف‎غنی احمدزی» رئیس ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، «دیوید کامرون» نخست وزیر انگلیس که امروز وارد کابل شده بود با «اشرف‎غنی احمدزی» رئیس جمهور جدید افغانستان در یک نشست خبری شرکت کرد و از خروج نظامیان آن کشور از افغانستان خبر داد.

کامرون در این نشست خبری گفت که قرار است تا پایان سال 2014 میلادی تمام نظامیان انگلیسی افغانستان را به طور کامل ترک کند، اما کمک‎های مالی آن کشور تا سال 2017 میلادی همچنان ادامه خواهد داشت.

نخست وزیر انگلیس تأکید کرد، کمک‎های مالی ما، 178 میلیون پوند در سال برای پیشرفت فعالیت‎های بهداشتی، آموزشی و دیگر خدمات تا سال 2017 میلادی خواهد بود.

با این حال، اشرف‎غنی احمدزی، رئیس جمهور جدید افغانستان در این نشست خبری ضمن تأکید بر اصلاحات اداری این کشور به افغان‎ها وعده داد که تمام ادارات دولتی این کشور را در اولین زمان ممکن از فساد اداری پاک خواهد کرد.

احمدزی روی اصلاحات در سازمان‎های امنیتی این کشور نیز تأکید کرد و گفت که فرماندهان پلیس هر ولایت باید ماهانه گزارش کاری خود را به وی تسلیم کنند و نیروهای نظامی این کشور نیز باید بر اساس شایستگی برگزیده شوند.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها