امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۱:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11625
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۲۲
تعداد بازدید: 141
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، حمیدعلی باغبان پیش از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: در اردیبهشت ماه سال ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، حمیدعلی باغبان پیش از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: در اردیبهشت ماه سال جاری مقدار 130 کیلو گرم تریاک، 32 کیلوگرم حشیش، سه کیلوگرم گراس و سایر مواد مخدر توسط پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان‌های استان کشف و ضبط شده است.

وی در ادامه با مقایسه عملکرد این ماه با مدت مشابه در سال قبل افزود: کشفیات اردیبهشت ماه در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل 24 درصد افزایش را نشان می‌دهد که نشان از آمادگی این پلیس تخصصی در مبارزه مواد مخدر دارد.

باغبان در ادامه گفت: طی این مدت جمعاً 686 نفر از عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر دستگیر و به محاکم قضایی تحویل شده است که از این تعداد 13 نفر تحت عنوان قاچاقچی و تعداد 225 نفر توزیع کننده و 19 نفر به عنوان حمل کننده و 36 نفر به عنوان نگهدارنده دستگیر شده‌اند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه مصرف مواد مخدر و اعتیاد به آن جز تباهی، نابودی، پشیمانی و مرگ چیزی دیگر را به دنبال نخواهد داشت، گفت: اعتیاد بلای خانمانسوزی است که علاوه بر فروپاشی بنیان خانواده، زمینه‌ساز بسیاری از ناهنجاری‌ها و ناامنی‌های اجتماعی است.
انتهای پیام/60002/10
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها